Dámske zimné bundy 2011/2012

Dámske zimné bundy 2011/2012

20. decembra 2011, lesklé bundy, dámske bundy, dámske pérové bundy, dámske zimné bundy, dámske bundy zima 2011/2012, Cropp, Diesel, Ann Christine, PIMKIE

Sponzorovanej odkazy:

Sme skoro v polovici decembra, a tak by sme mali byť všetci riadne pripravení na zimu. To znamená, že na vešiaku by mala visieť kvalitná hrejivá zimná bunda, ktorá je z aktuálnej alebo aspoň minuloročnej kolekcie (pretože od minulého roka sa toho veľa nezmenilo).

Lesk alebo mat

Perové bundy sú obľúbené stálice zimného šatníka a nie je divu, pretože sú to tie najhrejivejšie. Už minulý rok sa v zimných kolekciách objavili lesklé materiály, ktoré vyzerajú úplne úžasne. Lesklé perové bundy sú veľmi mladistvé, tak ak sa na ne už vekovo necítite, určite neurobíte chybu, ak si zaobstaráte matnú pérovku.

A ak ste sa práve rozhodli pre pérovú bundu, mala by byť naozaj kvalitná. Pretože ak si kúpite lacnú napodobeninu, môže sa stať, že bunda nebude mať kvalitnú podšívku, ktorá neudrží perie, a potom po vyzlečení bundy môžete vyzerať ako zle ošklbané kurča.

Ann Christine

Najviac ma upútala lesklá bunda Ann Christine s chlpatým lemom na kapucni, vďaka ktorému výborne korešponduje s yetiovskými snehuľami alebo chlpatými návlekmi.

Farby a vzory

V zimnej šedi najlepšie vyniknú veselé farby a hlavne červená, ktorá k zime skrátka patrí. V prípade, že vás jednofarebné bundy už nudia, vyskúšajte tento rok abstraktné farebné vzory, bunda sa tak stane vaším zábavným doplnkom.

Cropp

Spoločnosť Cropp stavila na kocky a ďalšie hranaté vzory. Na zimných bundách Cropp si zamilujete hlavne vnútornú časť kapucne, ktorá je buď saténová, alebo jemne semišová. Ak vás prepadne fujavica, určite takto zateplenú kapucňu oceníte.

Diesel

Zimné bundy Diesel nie sú nijak extravagantné, napriek tomu upútajú na prvý pohľad. Nájdete na nich všetky trendy tejto sezóny ako prešívanie, kožušinové lemy, kockovaný vzor alebo letecký štýl.

PIMKIE

Zimné bundy PIMKIE idú opäť ruka v ruke s aktuálnymi zimnými trendmi a zároveň rešpektujú štýl a želania zákazníčok, preto v kolekcii nájdete lesklé i matné pérové bundy a k tomu navyše kožené bundy v leteckom štýle, ktoré si získavajú stále väčšiu obľubu. Chuťovkou je zimná džínsová bunda s baránkom ako golierom – skvelý nápad!

Zdroj: www.ann-christine.de , www.diesel.com , www.cropp.comwww.pimkie.fr

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.