Dámske nohavice zima 2011/2012 alebo slim-fit nie je jediná voľba

Dámske nohavice zima 2011/2012 alebo slim-fit nie je jediná voľba

23. decembra 2011, 70.roky, trendy nohavice 2011, nohavice 2012, chinos, vysoký pás, kožené nohavice

Sponzorovanej odkazy:

džínsov sa stala uniforma dnešnej doby. Predtým boli rozmanitejšieho strihu, teraz už každej žene akéhokoľvek veku, postavy či štýlu, v šatníku visia aspoň jedny slimky. Nie že by to bolo zle, je to však trošku nudné. Slimky nemusia byť jediným riešením! Môžete s tým začať už teraz, v zime. Aké sú trendy?

70. roky

Skúste naskočiť na vlnu 70. rokov. Zvonové nohavice s vysokým pásom, ktoré sú voľné už od bokov, z vás urobia hippie krásku. Veľkým plus je to, že spoľahlivo zakryjú všetky vaše trápenia s postavou, bleskovo zamaskujú bruško, vytvarujú zadoček alebo zakryjú silnejšie stehná. Nehovoríme len o džínsoch, dosť dobre si tiež môžete obliecť nohavice z manchestru a zažiarite. Všetko má ale svoje pre a proti, najkrajšie síce vyzerajú až po zem, na zimu však nie sú príliš vhodné, vďaka snehu budete mať mokré mapy so soľou až ku kolenám. Hodia sa skôr do „mestskej“ zimy alebo na úplne sucho.

Chinos

Túto zimu zabodujete s nohavicami, ktoré sú o chlp kratšie, než by ideálne mali byť, v 7 / 8 dĺžke. Aby sa zvýraznili, nosia sa k vysokým topánkam k členku, keď je teplo tak aj k štýlovým oxfordkám. Áno, ani v zime sa okrem iného nemusíte vzdávať hitu tejto jari a leta – pohodlných chinos. Najkrajšie sú tie béžovej a hnedej s remienkom, ktoré zodpovedajú aj zimným trendom.

Potlače

Ozdobte jednoduchý outfit striedmymi potlačami a zabodujete. Nie je potrebné nič dodávať. Z farieb celkovo voľte béžovú, šedú, hnedú a obligátnu čiernu.

Kožené nohavice

Na jeseň sa na módne móla vrátili kožené sukne, v zime poletí teplejšia varianta – nohavice. Nebojte sa, preč sú doby, kedy kožu nosili len drsní motorkári a call girls. Dnes už koža skôr rozpráva o vašom osobnom štýle a vkuse. Celkovo pri nich vedie minimalizmus a matná farba, pri nákupoch na to určite myslite a nenoste si domov lesklú nevkusnú variantu.

Rovno strihané voľné nohavice

Úplná klasika, rovnajúca sa malým čiernym. Ideálne sa hodí k elegantnejšiemu outfitu, na skúške, či v práci s nimi určite zažiarite.

zdroje: asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.