Pánske cardigany zima 2011/2012

Pánske cardigany zima 2011/2012

16. decembra 2011, pánske trendy, pánske svetre, svetríky, pánske cardigany, Bershka, Pull&Bear, Zara, zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Je úplne normálne, že pánske a dámske šatníky sa viac či menej prelínajú a že si navzájom nejaké kúsky oblečenia „kradneme“. Cardigany nosia v dnešnej dobe stále prevažne ženy, aj keď už mnoho mužov spoznalo ich pohodlnosť a štýl. Možno vás ale prekvapí, že tieto prepínacie svetre boli pôvodne doménou mužov, a to už od 19. storočia, kedy ich preslávil generál James Thomas Brudenell. Dosť ale histórie, pozrime sa, ako vyzerajú pánské cardigany na zimu 2011.

Čo sa týka aktuálnych trendov, stále letia klasické jednofarebné cardigany s väčšími gombíkmi, zaujímavým oživením môžu byť svetríky s norskými vzormi, ktoré sú túto zimu viac trendy, než kedykoľvek predtým. Pre odvážnych je tu aj inovácia v podobe trendy kožúškov, ktoré môžu napríklad lemovať kapucňu. Čo sa týka samotných farieb, väčšina cardiganov se objevuje v hnedej, čiernej, tmavo modrej, šedej či béžovej variante, teda v klasických zimných farbách. Rozhodne se ale nemusíte báť, že by takto sfarbené cardigany vyzerali nudne. Naopak! Presvedčte sa sami!

Cardigany Pull&Bear

Španielská značka Pull&Bear ponúka naozaj veľké množstvo zaujímavých a neobyčajných cardiganov. Vedľa klasických hladkých svetríkov sa tu objavujú aj cardigany s vreckami, kožušinovou kapucňou, či dokonca s metalickými aplikáciami.

Buďte trendy s Bershkou

Podobne je na tom aj ďalšia značka zo Španielska, Bershka. I jej butiky ponúkajú cardigany skôr pre mladých a odvážných mužov, ktorí sa neboja zaujímavých a štýlových vzorov. Na rozdiel od Pull&Bear tu nájdeme i trochu farebnejšie kúsky, napríklad v zelenej farbe.

Zahrejte se v Zare

Trochu elegantnejšie pánske cardigany nájdete napríklad u značky Zara. Ich kolekcia je plná aj o poznanie teplejšie kúsky, než môžeme vidieť u značiek predchádzajúcich a silnejšia pletenina príde v zime určite vhod. I v Zare se objavujú mnohé zaujímavé vzorované kúsky, ktoré vytvoria originálny zimný outfit.

Zdroje: www.zara.com, www.pullandbear.com, www.bershka.com, iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.