Intimissimi Fall 2010 / Alisson le Borges for Intimissimi

Intimissimi Fall 2010 / Alisson le Borges for Intimissimi

23. októbra 2010, Intimissimi, kolekcia 2010, Alisson le Borges, James Macari, nohavičky s vysokým pásom, 50-60 roky, nočné košieľky, spodná bielizeň, korzety, podväzkové pásy, Vanity Fair, Glamour, Modrý ostrov, Alain Delon, Calzedonia

Intimissimi nemá, ako samostatná značka moc dlhú históriu. Od roku 1986 v Taliansku boli vyrábané série spodného prádla Intimissimi pre pánov a dámy ale iba len pod značkou Calzedonia. Až až za desať rokov, roku 1996 sa Intimissimi osamostatnila a stala sa z nej úspešná a známa módna značka, ktorá má dnes už viac než tisíc obchodov po celom svete. Ak sa budete chcieť aj vy obklopiť luxusným spodným prádlom Intimissimi zavítajte do obchodných centier v Prahe (Letňany, Palladium, Chodov), Vaňkovka Brno, Plaza Plzeň alebo Forum Ústí nad Labem.

Alisson le Borges

Alisson le Borges je mladá dvadsaťdvaročná francúzska herečka a modelka. Aj keď vyštudovala prestížnu hereckú školu a jej dedkom je slávny Alain Delon, vo svojom obore nie je až tak úspešná. Jediný slávny film, v ktorom si kedy mladučká herečka zahrala, bolo francúzske dráma Modrý ostrov. Ostatné herecké skúsenosti uplatňovala už potom len v krátkych a nezávislých filmoch (napr. Dievča a šaty). Jej úloha modelky je o trochu známejšia. Alisson pózovala napríklad pre módne časopisy Vanity Fair alebo Glamour. Najväčšiu slávu ju ale bezpochybne zabezpečila tohtoročná kampaň 2010 pre Intimissimi.

Intimissimi Fall 2010

Značka Intimissimi chcela zabezpečiť svojej novej kolekcii Intimissimi Shaping jeseň 2010 to najlepšie a zrejme preto si vybrala, ako módnu ikonu, pôvabnú Alisson le Borges. Modelka perfektne vystihuje tvár celej kolekcie. Je elegantná, zmyselná a farebná. Značka sa predovšetkým pohrala s krásnou čipkou a dodala tak kolekcii viac sex-appealu. Kolekcia je vymyslená úplne do detailov a vôbec nič jej nechýba. Vyberie si úplne každý, pretože je výber viac ako bohatý. Kolekcia zahŕňa nielen elegantné a ľahko erotické spodné prádlo ale aj nočné košieľky, sexy korzety a podväzkové pásy. V kolekcii nájdete aj niečo málo z šatníkových skríň 50–60 rokov – napríklad nohavičky s vysokým pásom. Snímky k celej kolekcii vytvoril módny fotograf James Macari.

Zdroje: www.intimissimi.com

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.