Mladistvá zimná kolekcia New Yorker 2011

Mladistvá zimná kolekcia New Yorker 2011

9. decembra 2011, zimné čiapky, dámske spodné prádlo, korzety, korzetové pásy, Fishbone, Fishbone sister, Amis, Smog, Censored, maxi svetre, maxi šály, zimné bundy, kabáty, New Yorker, zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Kolekcia New Yorker vyžaruje ako vždy nespútanosť a mladosť. Aj keď sa jedná o zimnú kolekciu, tak si pri prvom pohľade na ňu budete skôr myslieť, že sa jedná o jarnú alebo jesennú kolekciu, pretože sála príjemnou atmosférou roztopašných teplých dní.

Zimná kolekcia New Yorker 2011 sa dá rozdeliť ešte do troch kolekcií podznaček FISHBONE a FISHBONE SISTER, NEXT a SMOG a Censored. New Yorker si ale pre zimu 2011 pripravil aj netradičnú snowboard kolekciu Fishbone. Jedná sa o snowboard kolekciu pre mužov aj ženy, ktorá je obzvlášť vydarená. Všetky módne kúsky sú ladené do pestrých farieb, na zjazdovke tak budete určite neprehliadnuteľní.

Fishbone & Fishbone sister

V tejto kolekcii nájde snáď každý, čo potrebuje. Najviac zo všetkých troch sršia mladosťou a neviazanosťou. Ženy aj muži si prídu na svoje, a to hlavne čo sa týka oblečenia. Medzi farbami vládne predovšetkým červená a modrá, nájdeme tu ale aj oranžovú, hnedú, fialovú, čiernu a ďalšie. Dôležitým zimným modelom sú bundy, ktorým pri tejto kolekcii dominujú kratšie strihy. Ak máte radšej dlhšie kabátiky, tak si na svoje určite prídete tiež. New Yorker ale počíta sa zimou a teplejších búnd nám ponúka málo. Stále sa bude nosiť jeansovina, a to nielen v klasickej modrej farbe, ale tiež v iných pestrých farbách. Nesmie sa zabudnúť ani na mikiny s kapucňou, maxi svetre, maxi šály a Huck, ktoré by mali podľa New Yorkeru dopĺňať každý váš outfit.

Amisu & Smog

New Yorker je skutočný chameleón medzi značkami. Amis a Smog vám oproti kolekciám Fishbone ponúkne eleganciu v konzervatívnych farbách. Ženy sa môžu kochať kabátikmi a elegantnými bundami. V popredí bude stále ešte kožušina, ktorá dodá oblečeniu ozajstný šmrnc. Pod bundu oblečte určite klasiku, a to slabý svetrík alebo blúzku. V tejto kolekcie vás dámy zaujmú určite aj tašky a kabelky, či bižutéria. Pánske modely sú trošku športovejšie. Rôzne strihy jeansov, univerzálnych búnd, košieľ a svetrov.

Censored

Podľa mňa New Yorker myslí aj na dlhé zimné večery, a preto prichádza v zimnej kolekcii 2011 s obzvlášť atraktívnym spodným prádlom. Kolekcia Censored je nádherná a naozaj vie, čo ženy i muži chcú. V tomto spodnom prádle sa každá žena bude cítiť pohodlne a sexi zároveň, čo je veľká vzácnosť. Neobvyklé strihy, korzety, korzetové pásy. Dokonalosť!

Zdroje: www.newyorker.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.