Trblietavé kabelky Judith Leiber

Trblietavé kabelky Judith Leiber

11. decembra 2011, exotická koža, sex v meste, dámske kabelky, listové kabelky, Judith Leiber, satén, večerné kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Judith Leiber sa narodila roku 1921 v Maďarsku. V roku 1948 emigrovala do Spojených štátov, kde začala podnikať. Zanedlho sa stala veľmi populárnou, a to v Spojených štátoch amerických existujú len štyri jej butiky – dva sa nachádzajú v Las Vegas, ďalší v Orange County a napokon v New Yorku. Judith Leiber získala za svoj život aj mnoho ocenení. Napríklad v roku 1994 získala cenu za celoživotnú kariéru v oblasti módnych návrhárov.

Kabelky Judith Leiber si veľmi obľúbili aj slávne hviezdy a tiež prezidentské prvé dámy. Nenájdete snáď žiadnu zo slávnych hviezd, ktorá by v svojom šatníku nemala nejakú tú kabelku od Judith Leiber. Menovať môžeme napríklad Kate Perry, Sarah Jessicu Parker, Catherine Zeta Jones alebo Jennifer Lopez.

Aj samotné kabelky Judith Leiber sa stali filmovými hviezdami. Môžeme ich vidieť v seriáli Sex v meste, a aj v rovnomennom filme Sex v meste, a tiež vo filme Spoveď nákupnej maniačky. Vo filme Sex v meste zohrala kabelka Judith Leiber veľmi dôležitú úlohu. Do kabelky v tvare muffinu od Judith Leiber schovala totiž dcéra Charlotty mobilný telefón. Tento model kabelky sa po odvysielaní Sexu v meste stal skutočným hitom.

Kabelky od Judith Leiber sú známe svojím nevšedným vkusom. Vyrábajú sa zo saténu alebo drahej exotickej kože a sú pokryté diamantmi a polodrahokamami. Je to až neuveriteľné, koľko taká krása stojí. Ceny kabeliek sa niekedy vyšplhajú až k 3000 eur. Tento luxus si naozaj nemôže dovoliť každý . Keby ste sa pre túto kabelku náhodou rozhodli, buďte si istí, že ju len tak hocikto mať nebude.

Všetky kabelky sú skôr večerné. Jedná sa o listové kabelky a len niekoľko málo modelov je s ramienkom. Je nutné podotknúť, že Judith Leiber vyžíva na svojich kabelkách nevšedné tvary. Ale každý nemá kabelku z drahých kameňov v tvare žaby, delfína, paradajky, torty, tigra, pudla alebo osieho hniezda. Pre niekoho sú tieto kabelky najväčším gýčom a pre iného zase úplnou nádherou. Niektoré majetnejšie dámy ich dokonca aj zbierajú a organizujú na ne dražby.

Zdroje: www.shopstyle.com www.judithleiber.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.