Hit sezóny - kožušiny zima 2011/2012

Hit sezóny - kožušiny zima 2011/2012

24. novembra 2011, kožušina 2011, kožušinové vesty, kožušinové topánky, kožušinové kabelky, kožúšky

Sponzorovanej odkazy:

Každá sezóna so sebou nesie svoje fashion trendy. Pre tú tohtoročnú sú jedným z vodiacich trendov kožušiny. Už v minulom roku začali plniť obchody kožúšky, kožušinové tašky a najmä kožušinové vestičky. V tomto roku sa sortiment výrobkov z kožušín rozšíril na ďalšie kusy oblečenia aj doplnky. Ak chcete byť in, nemal by tento prvok chýbať vo vašom šatníku. Navyše je to veľmi jednoduchá cesta ako ozvláštniť jednoduchý outfit a zároveň sa v chladných dňoch zahriať.

Kožušina ako doplnok outfitu

Jedným z ozdobných a zároveň praktických doplnkov sú kožušinové goliere, či šály a čiapky. Kožušina sa používa aj na obyčajné časti odevu. Na obrázku svetrík Burberry s kožušinovými rukávmi.

Veľkej obľube sa v tomto roku tešia predovšetkým baranice a do módy sa opäť vracajú klapky na uši. Pôsobia roztomilo a zároveň vám neponičia účes.

Na kožušinové kabelky sa ešte mnohí pozerajú s menšou nedôverou, ale netreba sa zbytočne obávať zmien. Tento nový trend vyzerá veľmi originálne a vhodne doplní akýkoľvek zimný outfit.

Avšak topánky s kožúškom sa rozšírili do nášho povedomia rýchlosťou víchrice a sú nadšene prijímané. Luxusne pôsobí kombinácia kožúšku a podpätkov.

Klasické snehule sa dostali do módnej lesklej podoby, tiež nastal prerod vo váleniek a napokon i chlpaté čižmy majú tiež niečo do seba.

Kožušinové bundičky a svetre

Jednotlivé typy odevu sú väčšinou kožušinou len ozvláštnené či ozdobené. Napríklad kožušina na kapucni na bunde je úplne pretrvávajúcim a obľúbeným trendom. Ďalej sa umiestňuje najčastejšie na goliere na svetroch a kabátoch.

Mnohé z kožušín sú len náhrady – kožušiny umelé. Pravé zoženiete bežne v špecializovaných kamenných obchodoch a pochopiteľne aj na internete. Inšpiráciu možno čerpať na príklad na stránkach www.forzieri.com .

Túto zimnú sezónu si užijú milovníci kožuchov, pretože sú na vrchole svojej popularity. Rovnako tak pokračuje obľuba kožušinových vestičiek.

Zdroje: www.ellemosse.com , www.forzieri.com , www.net-a-porter.com , asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.