Model, bez ktorého sa nezaobídeme - Dámske pyžamá

Model, bez ktorého sa nezaobídeme - Dámske pyžamá

25. novembra 2011, čipka, pyjamas, dámske pyžamá, nočné košele, košieľky, satén

Sponzorovanej odkazy:

Pyžamko je snáď pre každého nevyhnutnou súčasťou šatníka, a preto je potrebné ho vyberať dôkladne. V noci pri spaní by sme nemali byť ničím rušení a správne pyžamo nám k tomu dopomáha. Malo by byť predovšetkým pohodlné. Tiež by sme sa v ňom ale mali cítiť dobre. Je jasné, že sa nám vo vyťahanom tričku spí pokojne, ale skúsme si aj do postele líhať pôvabnejšie.

Roztomilé a farebné

Verte alebo nie, ale aj pyžamo vám dopomáha k tomu, aby sa vám lepšie zaspávalo. A určite to pôjde najlepšie v nejakom krásnom roztomilom pyžamku. Na strihu tu nezáleží. Skúste nočnú košeľu alebo kraťasky s tričkom či nohavice s tričkom. Roztomilé pyžamá nájdete vo všetkých obchodoch. Vyrábané sú väčšinou z bavlny, pretože je k našej pokožke najpriaznivejšia. Ozdobené sú všemožnými vzormi a tiež obrázkami kreslených postavičiek. V takomto pyžame sa budete cítiť ako malé dievčatko a budete tak môcť nerušene spať a nechať si zdať krásne sny o všetkom možnom.

Očarujúce a sexy

Medzi sexy dámske pyžamá patria snáď len košieľky. Nemusíte ale zúfať. Len so samotnými nočnými košieľkami sa dá tiež poriadne vyhrať. A to predovšetkým s ich materiálom. Vyberať budete môcť zo saténu, bavlny, ale aj z umelých textilných vlákien. Dámske nočné košieľky sú tiež prikrášlené čipkou, alebo inými ozdobami. Zvýrazňujú vašu ženskosť a krásu. Toto vaše nové pyžamo oceníte nielen vy, ale zaručene aj váš partner, ktorý z vás nebude môcť spustiť oči.

Trochu zmužnelé a retro

Určite tieto pyžamá poznáte. Jedná sa o prepínaciu košeľu s dlhým rukávom a dlhé nohavice. Toto pyžamko začína byť zase v kurze, čo je len dobre. Pre studené jesenné a zimné večery je totiž najideálnejšie, pretože v ňom býva teplúčko. A ak si k nemu prikúpite nejaké roztomilé huňaté ponožky, ihneď na vás dopadne pohodová vianočná nálada. Takéto pyžamo prináša pocit spokojnosti a pokoja, teda v ňom bude vaša noc viac ako bezstarostná.

Zdroje: www.hm.com www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.