Trendy kabelky na jeseň 2010

Trendy kabelky na jeseň 2010

17. novembra 2010, kabelky, trend, listové, jeseň, trendy kabelky, dámske kabelky, trendy jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Kabelky už dávno nie sú len pekné tašky, kam sa vojde všetko čo potrebujeme. Stali sa dôležitým, ak nie najdôležitejším módnym doplnkom, bez ktorého väčšina z nás nevyjde z domu. Reprezentujú svoje majiteľky a ich štýl, a preto je potrebné vybrať z nepreberného množstva kabeliek na pultoch tú pravú. Prinášam vám teda prehľad 5 najväčších trendov na jeseň 2010 v oblasti kabeliek, ktorý by vám mal v hľadaní tej najlepšej pomôcť.

Elegantné klasika

Klasika a elegancie tento rok zaznamenali obrovský comeback do sveta módy, a preto sú kabelky v tomto štýle skoro nutnosťou. Ak máte rada luxusný vzhľad, vo vašom šatníku dominujú predovšetkým kabáty a v botníku podpätky, táto kabelka dokonale skompletuje váš outfit.

Kožušina kam sa pozrieš

Kožušina je tento rok naozaj horúcim trendom. Nosia sa všade – na oblečení, topánkach a samozrejme sa nevyhla ani kabelkám. Je to však jedine dobre, vyzerá elegantne a sexy zároveň. Záleží len na vás, či zvolíte pravú kožušinu alebo umelú, dôležité je, aby ladila s vaším vzhľadom.

Listové kabelky nielen na ples

Áno, listové kabelky už nemusíte zo skrine vyťahovať iba v plesovej sezóne, nosiť sa totiž budú celú jeseň a zimu. Hodí sa nielen k elegantnejšiemu looku, ale skvele sedí i k ležérnemu štýlu. Vybrať si môžete z obrovského množstva farieb a druhov. Vyzdvihnúť môžeme napríklad čiernu a „ťaviu“ farbu, alebo listové kabelky v tvare obálky.

Obrovské tašky

Tašky, kam bez problémov umiestnite učenie alebo trebárs celý nákup tento rok tiež letia. Okrem štýlového vzhľadu teda určite oceníte aj ich praktickosť. Pretože sú tak neprehliadnuteľné, je potreba, aby dokonale ladili so zvyškom vášho outfitu.

Zvieracie vzory

Trend leopardích, zebrích alebo žirafích potlačí stále trvá a nevyhol sa ani kabelkám. Tieto vzory skvele osvieži jednoduchý čierny alebo hnedý kabát a dodajú vášmu vzhľadu potrebný šmrnc. Odporúčam ale túto potlač kombinovať s jednoduchými a radšej jednofarebnými doplnkami a kusmi oblečenia, je totiž naozaj výrazná a dominantná, s inými vzormi by sa mohla biť.

Zdroj: www.polyvore.com, www.creamylife.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.