Dámske kabáty H & M, Promod, Orsay a Mango

Dámske kabáty H & M, Promod, Orsay a Mango

29. novembra 2011, dámske zimné kabáty, kabáty zima 2011, kabáty zima 2012, farebné kabáty, zimné kabáty, Mango, H & M, Orsay, Promod

Sponzorovanej odkazy:

Začalo nám nepríjemné sychravé jesenné počasie s náznakom zimnej podstielky a z toho dôvodu už skoro všetci odložili krátke bundičky a radšej sa zahrejú v teplom kabáte. Tohtoročné trendy kabáty sú roztomilo farebné, ale aj sexy, na svoje si teda príde každá z vás.

Ak ste doteraz žili s utkvelou predstavou, že nemáte postavu na kabáty, potom ste asi zatiaľ nevyskúšali ten pravý strih pre vás. Je tiež možné, že vyhľadávate výrazné prvky, ktoré na seba pútajú pozornosť na problémových partiách namiesto toho, aby podčiarkli váš osobitý štýl.

Energické farby

Promod

Farba outfitu alebo kabátu na vás môže mnohé prezradiť, napríklad aj to, ako veľmi ste odvážna. Pretože tohtoročná kolekcia kabátov Promod oplýva veselými farbami, mali by ste byť veľmi odvážne. Navyše široká paleta farieb, z ktorej máte na výber, prežiari pochmúrny šedivý deň a zdvihne náladu vám aj všetkým okolo vás.

Klasika

H & M

Orsay

Ak vás farebné variácie príliš nenadchli, stavte na klasickú bielu, čierno alebo šedú, aj tieto farby sú tento rok veľkým hitom. Návrhári H & M a Orsay dobre poznajú túžby dám byť elegantné a šarmantné a vedia, že divoké farby by odmietli nosiť, z toho dôvodu sa v každej kolekcii objavia aj neutrálne farby a klasické strihy.

Prešívané perové kabáty

Orsay

Aj tento rok sú v kurze prešívané perové kabáty, krátke, dlhé, s kapucňou alebo s golierom a tie farby! Najväčší výber som videla v Orsay. Nájdete tu celý rad zaujímavých farieb a strihov, najviac sa mi páčili prešívané perové kabáty prechádzajúce z tmavého do svetlého odtieňa rovnakej farby. Kabáty sú navyše veľmi ľahké, ako by ste ich skoro ani na sebe nemali oblečené, napriek tomu zahrejú.

Goliere

Mango

Trendom sezóny nie sú žiadne maličké goliere, ale poriadne goliere, ktoré zaujmú a tiež navyše zahrejú. Obrie goliere nájdete v Mangu na klasických kabátoch, tak aj na „páperových húseniciach“. Minimalizmus je pasé, na mólach a teraz aj v uliciach sa objavujú výrazné doplnky (vedľa golierov aj veľké gombíky, manžety alebo vrecká). Nebuďte pozadu!

Kožušina

Promod

Orsay

Mango

Kožušina je hlavným trendom každej zimy, bolo tomu tak vlani a tento rok tomu nie je inak. Kožušina vyzerá úplne úchvatne v kapucni, na leme alebo na golieri. Kabáty s kožušinou hľadajte v Orsay, Promod alebo i v Mangu, hlavne na parkách.

Zdroj: www.hm.com , www.promod.com , www.mango.comwww.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.