Kolekcia Party od H & M

Kolekcia Party od H & M

5. decembra 2011, H & M kolekcia Party, H & M, H & M Party, H & M oblečenie, party šaty, party topy, oblečenie na party

Sponzorovanej odkazy:

Tí, ktorí sú nadšení zo spolupráce Versace a H & M, teraz dosť možno odpočítavajú posledné hodiny do uvedenia kolekcie do obchodov, ktorá u nás prebehne zajtra, teda 17. 11. v 8 hodín ráno v Myslbeku v Prahe. Praha tak ten deň bude poznamenaná nielen demonštráciami a manifestáciami, ako každý rok, ale aj šialenou honbou nejednej „fashionistky“ a nejedného „fashionistu“ za kúskami, ktoré budú mať na rube našité „Versace“. Teda bude to tak aspoň v okolí nákupnej galérie Myslbek a predstava Prahy, na jednej strane demonštrujúcej proti vládnym reformám a na druhej strane šalejúcej po pravom kúsku od Versaceho za „pár“ korún, ma celkom baví. V skutočnosti, to nebude tak „horúce“, ​​ja viem. Kolekcia Versace bude za pár hodín rozobraná a Praha tak po zvyšok dňa zostane len tou demonštrujúcou Prahou. Pre tých z Vás, ktorí sa do Prahy za značkou Versace nechystajú, tu mám dnes inú ochutnávku z dielne H&M, a to oveľa prístupnejšiu. Jedná sa o kolekciu Party od H & M, ktorá, ako už názov napovedá, je plná kúskov, s ktorými urobíte dojem na nejednej party či spoločenskej akcii.

Party kolekcia H & M alebo každý si vyberie

Treba povedať, že tento rok je ponuka Party kolekcie naozaj pestrá a bohatá a ja len ťažko odolávam pokušeniu umiestniť do tohto článku všetky fotografie Party kolekcie. Myslím si, že tento rok si u H & M vyberie niečo na party naozaj každý. V ponuke sú ako rozverné krajkované šatičky pre dievčatá, tak aj sexy šaty, ktoré podčiarknu ženské krivky. Pre tie dámy, ktoré sa lepšie cítia v nohaviciach, si H & M pripravilo krásne spoločenské nohavice s vyšším pásom, ale aj legíny či celé nohavicové kostýmy. Prirodzene v kolekcii nájdete aj perfektne hodiace sa doplnky, ako mini kabelky, roztomilé listové kabelky s veľkou mašľou, lodičky, náušnice a ďalšie šperky.

Čo sa týka farieb, H & M ostáva verné čierno-fuchsiovej kombinácii, ďalej však vsádza na zlatú, striebornú, fialovú, červenooranžovú, krémovú či bielu. Okrem toho v kolekcii objavíte aj pár kvetinových potlačí a už spomínanú čipku či priehľadné časti.

Dámska časť kolekcie Party pre tento rok je, myslím si, viac ako podarená a len dúfam, že sa u nás bude dať kúpiť väčšina z tejto krásnej kolekcie.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.