Prejavte sa! - Sexy spodná bielizeň

Prejavte sa! - Sexy spodná bielizeň

6. decembra 2011, krajkové prádlo, sexy spodná bielizeň, dámska spodná bielizeň, podväzky, korzety, súpravy, podväzkový pás

Každá z nás chce pred svojimi kolegami vyzerať atraktívne a sexy. Partner si to však väčšinou všimne, až keď máte všetko oblečenie vyzlečené a stojíte pred ním len v spodnom prádle. A práve na ňom najviac záleží. Ak chcete zabodovať, vaša spodná bielizeň musí byť zaručene sexy. Ak nemáte nápady, nezúfajte. My vám hneď poradíme.

Sexy SÚPRAVIČKY

Aj keď si myslím, že pre našich partnerov nemá cenu si na seba vyložene obliekať len súpravy spodnej bielizne, ktoré nám k sebe ladia. Poďme si ich ale predstaviť. Na rebríčku farieb sexy spodnej bielizne sa rozhodne na popredných priečkach drží čierna a červená, ale vôbec najlepšie sú kombinácie červeno-čiernej, alebo či chcete čierno-červené. Sexy prádielko sa vyrába, ale tiež vo farbe bielej, ružovej, fialovej či mnohých ďalších farbách, z ktorých môžete vyberať. Väčšina sexy súprav sa skladá klasicky z podprsenky, a v každom prípade z nohavičiek- táng, ktoré sú viac zmyselné. Vo všetkých týchto súpravách, ktoré sú len samá čipka a ľahké materiály, sa budete cítiť ako bohyňa.

Vždy účinné korzety

Medzi sexy spodnú bielizeň zaručene patria korzety. Neviem, čím to je, že sú tak zvodné. Zakrývajú predsa oveľa viac a horšie sa vyzliekajú. Ženám ale zakryjú ich nedostatky a zvýraznia prednosti. V kurze sú tiež v sexy farbách, a to v čiernej, červenej a ďalších. Vyberať si ich môžete samostatne alebo v kombinácii s podväzkami alebo podväzkovým pásom a tangami. Podväzky veľmi odporúčam. Dáte si síce veľkú prácu s tým, než si ich oblečiete, ale efekt je maximálny. Ak zvolíte decentný korzet, tak sa nebudete môcť hanbiť si s ním vyjsť len tak na párty, pretože korzety sú v kurze aj mimo vašej spálne.

Vyskúšajte body

Body je veľmi neobvyklé, ale ako spodná bielizeň nádherné. Neverili by ste, koľko parády sa s ním dá napáchať. A je tiež veľmi praktické. Je sťahovateľné a nemusíte si lámať hlavu, aby vám k sebe horný a spodný diel ladili, pretože pri sexy body máte tieto časti dohromady a zladené. Môžete si vyberať zo sexy čiernych čipkovaných body alebo aj romanticky zvodných vo farbe staroružovej. Dôležité sú vzory, s ktorými sa dá pri tomto módnom kúsku naozaj vyhrať. Vzory z vás urobia niečo viac, než len krásnu ženu.

Zdroje: www.luxusnipradlo.cz www.polyvore.com Thinkstock

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.