Vyfarbite sa! / Farebné dámske kabáty zima 2011/2012

Vyfarbite sa! / Farebné dámske kabáty zima 2011/2012

2. decembra 2011, dámske kabáty, dámske zimné kabáty, dámske kabáty zima 2011, dámske zimné kabáty zima 2012, kabáty, kabátiky, farebné kabáty, zimné kabáty, kabáty 2011, kabáty zima

Sponzorovanej odkazy:

Zatiahnutá a šedivá obloha, listy všetkých odtieňov hnedej a ponurý dážď nás možno podvedome nútia sa do týchto farieb počas jesene a zimy obliekať. Tento rok ale klasickým farbám odzvonilo a ich miesto nahradili výrazné a pestré odtiene modrej, fuchsiovej, zelenej či červenej. Odložte teda svoje sivé a čierne zimné kabáty a poobzerajte sa po niečom, čo vašu zimu rozžiari. Zima totiž nemusí byť v žiadnom prípade nudná!

Trendy farby

Aké farby dámskych kabátov sú tento rok najviac in? Odpoveď je vcelku jednoduchá – všetky výrazné a žiarivé. Obliecť sa teda môžete do farieb opadaného lístia – žltej, oranžovej alebo červenej, čo je na kabátoch veľmi obľúbená farba už po niekoľko sezón. Ďalej tento rok letia všetky odtiene modrej – kráľovská modrá, šedomodrá či nebesky modrá. Nič nepokazíte ani zelenou, alebo už zmienenou fuchsiovou.

Kam pre farebné kabáty zájsť?

Hoci sú dámske kabáty vo výrazných farbách tohtoročným hitom, jedná sa ešte stále o vychádzajúci trend, ktorý neponúka každá značka. Tejto výhody ale môžete využiť a vytvoriť si tak naozaj originálny zimný outfit! Pomôžu vám napríklad obchody značky Promod, ktorá ponúka veľké množstvo najrôznejších odtieňov pestrých kabátov, a ďalej napríklad Zara či H & M.

Stavte na jednoduchosť!

Pri nosení farebných kabátov majte na mysli len jedno pravidlo: neprekombinujte váš outfit! Výrazné kabátiky samy o sebe urobia svoju prácu, a tak ich pokojne môžete skombinovať s neutrálnymi farbami, napríklad čiernou, ktorá k pestrým farbám pôsobí krásne kontrastne!

Inšpirujte sa!

Majstrom v nosení výrazných kabátov je postava zo seriálu Gossip Girl Blair Waldorf, ktorú prestavuje herečka Leighton Meester. Pristane jej snáď každá farba a Blair navyše vie, ako ktorý odtieň nosiť a kombinovať s ostatnými kúskami. Ďalším skvelým zdrojom inšpirácie môže byť aj Rihanna alebo Blake Lively.

Zdroje: www.zara.com , www.promod.euwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.