Móda pre deti jeseň / zima 2011 - outfity pre deti a mamičky

Móda pre deti jeseň / zima 2011 - outfity pre deti a mamičky

12. novembra 2011, jesenné detská móda, zimná detská móda, móda pre deti a mamičky, móda pre deti jeseň / zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Zimné dni nám už nehanebne šliapu na päty a Vy už určite vlastníte dlhý zoznam oblečenia a doplnkov, ktoré treba nevyhnutne zaobstarať. Nemenej dôležité je myslieť na malé ratolesti, ktorým sa šatník obmieňa sezónu čo sezónu, pretože zo svojich veľkostí vyrastajú rýchlosťou lusknutia prsta.

Stáva sa úplne bežným, ladiť outfity súrodencov do rovnakých farieb, štýlov či im dokonca obliecť tie isté kúsky. V zahraničí je veľmi populárne zjednotiť outfit dieťaťa s jeho rodičmi. Tento trend sa k nám pomaly prehrýza, a preto sa v tomto článku zameriame na outfity pre rodičov s deťmi na sezónu jeseň/zima 2011.

Pripomeňme si len zbežne niekoľko trendov tejto sezóny. Jedným z výrazných prvkov sú kožušiny – na topánkach, kabelkách, kožušinové vestičky, kabátiky i goliere. Medzi farbami dominuje béžová, hnedá, odtiene oranžovej či horčicová farba. Avšak naprieč módnymi trendami ústrednou farbou ostáva pre dievčatká ružová a pre chlapcov modrá. Do módy sa vracajú pleteniny, a to opäť od jednotlivých častí odevov až po doplnky. Tiež ste si určite všimli nórskych vzorov, ktoré sa využívajú ako na celé, tak aj na obyčajné časti odevu (napr. sú umiestnené na kapucni alebo sú nimi zdobené rukavice).

Outfity pre mamičky a dievčatká

Nie je vždy nevyhnutné ladiť outfity do najmenších detailov. Všetci dobre vieme, že menej je niekedy viac. Ak sa zameriame na trend kožušín, stačí zvoliť jeden ústredný prvok – tým môže byť práve kožúšok. Doplniť ho môžete v jesenných dňoch o džínsové či bavlnené šortky, ktoré sú v chladnejších dňoch čoraz populárnejšie. Je však nevyhnutné obliecť k nim teplé pančuchy a čižmy.

Zabudnúť nemôžeme ani na topánky s ozdobným kožúškom, patria medzi jednoznačné hity sezóny. Hoci odtiene hnedej vládnu obchodným domom, neváhajte svoj outfit aj outfit svojho dievčatka zvýrazniť pestrofarebným doplnkom.

Outfity pre mamičky a chlapcov

Každá mamička chce mať doma poriadneho „fešáka“, a tak sa obchodné domy hemžia lesklými bundičkami, nohavicami na traky, polo tričkami alebo casual svetríkmi pre malých šibalov.

Nie je pravdou, že červená je farbou len pre dievčatká. Vhodne zvolená kombinácia môže vyzerať veľmi efektne a trendy.

Nezabúdajte, že mať zladený outfit nie je tak dôležité, ako to, aby sa Vaše dieťa cítilo pohodlne.

www.shopstyle.com , www.polyvore.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.