Urobte si radosť! - Roztomilé spodné prádlo

Urobte si radosť! - Roztomilé spodné prádlo

1. decembra 2011, roztomilé spodné prádlo, dámska spodná bielizeň, pánska spodná bielizeň, Baby Phat, Paul Frank, Victoria 's secret pink, trenírky, nohavičky, tielka

Spodná bielizeň nemusí byť zakaždým pôsobivá a zvodná, aby jej váš partner či partnerka nemohli odolať. Spodnou bielizňou môžete urobiť radosť aj sami sebe. Roztomilá spodná bielizeň sa väčšinou vyrába z bavlny a často sa jedná o jednoduché strihy. V takomto prepychu sa budete cítiť skvele a pohodlne, a predsa o to ide. Zbytočné čipky a volániky si môžete schovať na večer, pred ktorým ich len oblečiete a zase rýchlo vyzlečiete. V roztomilom spodnom prádle môžete byť celý deň a pokojne aj celú noc.

Rozkošná mačička Baby Phat

Značka Baby Phat vznikla vďaka naliehaniu fanúšičiek hip-hopu. Tiež chceli nosiť pohodlné oblečenie, ktoré je sexy a štýlové. Priali si svoju vlastnú hip-hopovú značku pre ženy. A tak Kimmora Lee Simmons založila značku Baby Phat.

Dámska spodná bielizeň Baby Phat je vzrušujúca a pritom pôvabná. Väčšinou sa jedná o spodnú bielizeň pestrých farieb a strihov. Je veľmi pohodlná a určite sa vám ihneď zapáči. Baby Phat ponúka širokú škálu kraťaskových i klasických nohavičiek, podprseniek, ale tiež tielok, na ktoré by som chcela špeciálne apelovať, pretože v zimnom období nám ženám prídu veľmi vhod!

Victoria's secret pink

Značka Pink bola založená už v roku 2004 spoločnosťou Victoria's se­cret, aby vyrábala očarujúce spodné prádlo pre mladé dievčatá a ženy. V kolekcii nájdeme všetky druhy spodného prádla, ale aj plaviek a oblečenia.

Victoria's secret pink si dokáže so spodným prádlom poriadne vyhrať. Niet divu, veď Victoria's secret patrí k jedným z najlepších výrobcov dámskeho spodného prádla. Toto prádielko je veľmi farebné a vo väčšine prípadov je skrášlené obrázkami alebo humornými nápismi. V tomto spodnom prádle sa zaručene dostanete do hravej nálady ihneď, akonáhle si ho oblečiete.

Legendárny a milovaný Paul Frank

Značka Paul Frank je legendárna svojím optimistickým a bláznivým dizajnom. Všade je plno farieb a kreslených postavičiek, ktoré sú pre značku typické. Hlavnou ikonou je opičiak menom Julius a jeho kamaráti, škrečok Spicoli, medveď Worry, žirafa Clancy alebo slonica Ellie. Väčšinu oblečenia tejto značky tu u nás, na Slovensku, musíme kúpiť v e-shopoch, pretože v kamenných obchodoch toho nájdeme veľmi málo.

Spodnú bielizeň Paul Frank snáď nejde ani opísať. Je veľmi uličnícka a roztopašná. Kolekcia dámskych nohavičiek snáď zaujme každého. Nohavičky Paul Frank vás nadchnú predovšetkým svojou zadnou stranou, na ktorej sa vždy vyskytne niekto z animovaných kamarátov. Nutné podotknúť, že Paul Frank sa nezameriava so svojím roztomilým spodným prádlom, len na ženy a dievčatá. Pre pánov a chlapcov má prichystané inšpiratívne kolekcie cool trenírok.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.