Plus size alebo sexy móda pre plné tvary

Plus size alebo sexy móda pre plné tvary

15. novembra 2011, väčšej veľkosti, plus size oblečenie, oblečenie pre plnoštíhle, Asos Curve, bodycon šaty

Sponzorovanej odkazy:

To, že máte pár kíl naviac, neznamená, že hneď musíte halit svoje telo do voľného oblečenia, ktoré z vašej postavy urobí niečo v tvare krabice. Naopak. Siahnite po priliehavom, pekne tvarovanom a vypasovanom oblečení, ktoré potlačí vaše nedostatky a vyzdvihne prednosti.

Pre bacuľaté ženy je ťažké zohnať chic a trendy oblečenie, ktoré prospeje ich krivkám, nie všetky obchody totiž vyrábajú modely aj pre väčšie veľkosti ako je položka L. K tým vyvoleným patrí napríklad Zara, H & M alebo Lindex (niektoré kúsky aj vo veľkosti 48). Priamo rajom zasľúbeným pre vás ale bude Asos.com, konkrétne jeho sekcia Curve. Je plná mimoriadne štýlového, padnúceho oblečenia všetkého druhu. Navyše na vás polovica kúskov, ktoré predávajú, bude vyzerať oveľa lepšie, než na štíhlejších ženách.

A vôbec hlavu hore! Viete, koľko žien by vraždilo kvôli hrudníku, ktorý máte vy?

Hľadáte inšpiráciu? Nemyslite si, že existujú len bloggerky, ktoré majú štíhlu postavu a ideálne nohy. Nájsť môžete nepreberne veľa blogov, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu a vôbec sa na nikoho nemusíte obzerať. Medzi tie najlepšie patrí napríklad leblogdebigbe­auty.com alebo tangledupinclot­hes.blogspot.com, ktoré určite stoja za nejednu návštevu.

Pýtate sa, aké oblečenie vám najlepšie bude sedieť? Rozhodne neurobte chyby, akých sa väčšina žien dopúšťa. O niekoľko čísel menšie oblečenie vás štíhlejšou neurobí! Platí to, že kým vrchný diel mal byť priliehavý, dole by sukne alebo šaty by naopak mali voľne splývať a skryť zadoček a stehná. Ak chcete ale zvýrazniť svoje ženstvo na plnú úroveň, pokojne si oblečte tužkovú variantu.

Vyzrieť na prírodu môžete tiež s novým trendom – bodycon šatami alebo aj pančuchami, ktoré vás šikovne a za pár sekúnd zoštíhlia. Vidieť ste ich napríklad mohli na Kate Winslet.

U nohavíc vyhráva skôr voľnejší strih, vyskúšať môžete napríklad aktuálny trend 70. rokov – zvonové splývavé nohavice s vysokým pásom. Alebo vyvráťte všetky doterajšie dogmy, nikto nehovorí, že sú slimky určené len gazelím nohám, hodia sa napríklad na večerné párty, keď chcete vyzerať elegantne a chic. Niečo podobné platí pri čiernej, áno naozaj zoštíhľuje, ale v čiernočiernom outfite budete vyzerať staro. Oblečte sa do výrazných alebo pastelových farieb a doslova zažiarite.

Nenoste tiež žiadne hrubé opasky v páse alebo pod prsiami, oveľa lepšie budú vyzerať tie úzke, zvýrazňujúce pás. U jedného pravidla ale zostaňte, podpätky noste vždy a všade. Zoštíhlia vás a vyzdvihnú až do oblakov.

zdroje: Asos.com, polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.