Vyberte si správne! - Pánske kabáty zima 2011/12

Vyberte si správne! - Pánske kabáty zima 2011/12

16. novembra 2011, elegantné kabáty, Zara, H & M, C & A, Blažek, Pietro Filipi, jeseň 2011, zima 2011, pánske kabáty, dlhé kabáty, krátke kabáty, športové kabáty

Sponzorovanej odkazy:

Sme práve tak akurát na rázcestí medzi jeseňou a zimou. Tento stav už podľa mňa treba riešiť trochu vážnejšie, inak by sme si mohli privolať vážne ťažkosti. Počasie nám už pomaly nedovoľuje obliekať si len to, čo chceme, alebo to, čo sa nám páči a cítime sa v tom dobre. V ľahkých bundách alebo ležérnych vestách nám je už zima, a preto tu je optimálne riešenie, akým sú pánske kabáty.

V dnešnej dobe sa podľa mňa už nepovažuje žiadny model za zženštilý, a preto páni môžete kľudne a bezstarostne do pánskeho kabátu ísť. Ak si netrúfate vyberať kabát v obchodoch, akými sú napríklad H & M alebo C & A, ktoré majú len tak mimochodom perfektné ceny, tak to môžete skúsiť napríklad v obchode Zara, kde je to trochu menej nápadné. Ak patríte medzi tých zámožnejších, budete si môcť dovoliť,, echt "kvalitný kabát od firmy Blažek Praha či pietro filipi. Existujú ale aj oveľa väčší velikáni medzi pánskymi kabáty, a to sú kabáty od Calvina Kleina, Brooks Brothers alebo Banana Republic.

Zvoľte si dĺžku – napríklad nad kolená

Pri pánskych kabátov je dĺžka ku kolenám zrejme tou najtypickejšou. Páni sa v nej cítia elegantne i ležérne. Tieto kabáty pôsobia veľmi decentne a na mužoch vyzerajú sexy. Chlap v elegantnom kabáte ku kolenám sa takmer všetkým ženám bude javiť ako atraktívny. Tento model naozaj upúta pozornosť. Ale pozor! Musíte si zvoliť správne. Pri kabáte veľmi záleží na tom, či vám bude perfektne sedieť. Ak nie, radšej sa do toho nepúšťajte, pretože by to mohlo spôsobiť katastrofu a nie úžitok. Pánsky kabát si môžete nechať užiť aj na mieru, ale počítajte s tým, že si za to priplatíte.

Alebo radšej dĺžku pod kolená?

Pánske kabáty pod kolená vzbudzujú dojem väčšej elegancie. Pokiaľ pracujete alebo sa pohybujete vo svete, kde je nevhodné si nevziať spoločenské oblečenie, zvoľte dĺžku skoro až ku kolenám. Dnes už tieto kabáty nie sú, čo bývali a rozhodne v nich nebudete vyzerať zle. Móda sa neustále vracia, ale stále ide s dobou, a tak je tomu aj tu. A hlavne! Nehľaďte na kvantitu, ale na kvalitu! Ak si pánsky kabát ku kolenám obľúbite, už nikdy ho nebudete chcieť zložiť, a preto sa rozhodujte starostlivo.

Pre tých športovejších

V prípade, že nie ste na elegantný štýl, pánske kabáty sa vyrábajú aj v tom športovejšom štýle. Jedná sa väčšinou o klasické šusťákové kabáty. Vyrábajú ich známe športové značky, ako sú Nike, adidas, Umbro a ďalšie, preto sa nemusíte báť. Tieto modely kabátov možno oceníte aj o málinko viac, než predošlé, pretože majú väčšinou aj teplé podšívky a šusťákovina je vetruvzdorná, a preto je v nich oveľa teplejšie. A jedná sa o tiež veľmi pohodlné a dobre vyzerajúce pánske kabáty.

Zdroje: www.polyvore.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.