Užite si zimu s kúskami Ann Christine / Ann Christine zima 2011

Užite si zimu s kúskami Ann Christine / Ann Christine zima 2011

19. novembra 2011, Ann Christine, AC, Intimate, oblečenie, zima 2011, trendy 2011, kabáty, sukne, šaty, party, doplnky, bielizeň, spodná bielizeň

Nemecká značka oblečenia, určená najmä pre mladé slečny a pánov, Ann Christine, nazvala svoju zimnú kolekciu pre rok 2011 City Chic. A názov je naozaj opodstatnený – oblečenie, ktoré v kolekcii nájdeme, je naozaj chic a vyžaruje z neho ženskosť, elegancia a samozrejme aj najnovšie módne trendy. Ann Christine neponúka len klasické zimné oblečenie ako kabáty a svetre, ale do kolekcie táto značka zahrnula aj veľa kúskov pre blížiace sa párty obdobie. Možno vás teda prekvapia šortky alebo topy, ktoré by ste v zimnej kolekcii čakali len ťažko, ale napriek tomu sa aj v tomto chladnom období dajú využiť!

Elegantne s Ann Christine

Ako už asi viete, pod značkou Ann Christine sa skrývajú tri „podznačky“ – Ann Christine, Teenage AC a Ann Christine Intimate. V tej prvej spomínanej nájdeme skôr elegantnejšie kúsky, ktoré iste ocení aj staršia klientela. Kabáty s kožušinou, krajkové sukne, kabelky v trochu glamour štýle či iné doplnky. Okrem toho ale práve v tejto kolekcii nájdeme už spomínané párty kúsky – krátke kožené šortky, šifónové blúzky a najrôznejšie doplnky. Z tejto kolekcie si vďaka tomu vyberiete oblečenie na mnohé rôzne príležitosti!

Teenage AC

Kolekcia AC je, súdiac podľa farebnosti a vzhľadu jednotlivých modelov, určená pre teenage dievčatá, ktoré majú rady pestré odtiene a kombinovanie rôznych kúskov oblečenia. Nájdeme tu veľa teplého oblečenia a doplnkov na bežné zimné dni – vesty, trendy ušianky, svetre, lesklé bundy s kožušinkou, čo je tohtoročný hit, a mnoho ďalších vecí, ktoré nám v zime nemôžu chýbať. Nechýba ani zopár šiat vhodných na plesy, stužkové či iné party ozdobené trendy hviezdičkami či bodkami.

Sexy Ann Christine Intimate

Pomyselnou čerešničkou na torte je kolekcia Intimate, ktorá sa viac ako vydarila. Je plná, k zime skvele hodiacej sa čipky, a nesie sa v krásnych zimných tónoch fialovej, modrej, vínovej a nesmrteľnej čierno-bielej kombinácii. Bielizeň pôsobí žensky a sexy zároveň, čo je veľmi rafinovaná kombinácia, ktorá ohromí nielen nás, ženy, ale predovšetkým mužov, kvôli ktorým si podobnú bielizeň kupujeme predovšetkým.

Zdroj:www.ann-christine.de

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.