Na vlnách ženskosti so šperkami DKNY

Na vlnách ženskosti so šperkami DKNY

13. novembra 2011, DKNY, šperky, Donna Karan

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každá žena si túži zaobstarať aspoň jeden kúsok od slávneho módneho návrhára, vystaviť si ho v skrini a chváliť sa s ním ostatným. Úprimne je to ale len sen, pretože sumy sa mnohokrát šplhajú rádovo až do desiatok tisíc korún. Medzi jednu z takýchto značiek patrí aj Donna Karan. Jej oblečenie si môžu dovoliť len vyvolení. Ide ale o sofistikovanú ženu, ktorá prišla s vynikajúcim nápadom. Vytvorila jednu zo sesterských značiek – DKNY. Ide o lacnejšiu alternatívu módy pre mladých, ktorá je predsa len dostupnejšia širšiemu okruhu ľudí.

Do čoho je najlepšie „investovať“? V tejto značke nemajú veľké zastúpenie len basic kúsky a oblečenie, ktoré si ako in kúsok zaobstaráte tento rok, avšak budúci je už passé, alebo sa proste obnosí. Kolekcia obsahuje aj kabelky a iné doplnky, je tu však ale niečo, čo sa vám oplatí viac, ako kabelka alebo napríklad šatka.

Čo tak šperky? Ak si kúpite jeden kvalitnejší, môže vám dobre poslúžiť aj niekoľko rokov a len tak sa neopozerá. Možno sa vám cena zdá na prvý pohľad trošku vyššia, každopádne sa jej nezľaknite. Rovnako ako veľa iných ľudí sa riaďte jedným pravidlom – lepší je jeden kvalitnejší kúsok, než päť nekvalitných. Mnohokrát sa mi stalo, že aj v prípade, keď som si zaobstarala šperk v zlatníctve, začal mi hrdzavieť a robili sa mi po ňom na prstoch i na krku zelené škvrny, ktoré vyzerajú nielen nepekne, ale môžu spôsobiť aj zdravotné problémy. Máte rovnaké skúsenosti ako ja? Chcete s nimi skoncovať? V tomto prípade ste na dobrej adrese.

Šperky DKNY pôsobia nenútene, veľmi vkusne a trendy, sú nadčasové a podčiarkujú ženskosť, či už ide o náhrdelníky, náušnice alebo náramky. Všetky kolekcie Donny Karan sú pevne spojené s New Yorkom, čo sa pochopiteľne prelína aj tu.

Vyrábajú sa z rôznych materiálov, takže nebudete mať problém jeden si zakúpiť aj v prípade, že ste na akúkoľvek látku alergická. Najčastejšie ide o chirurgickú oceľ, obligátne zlato a striebro, kúpiť si ale môžete aj kúsok z ocele potiahnutej rôznofarebným povlakom.

Ceny retiazok, náramkov a náušníc sa pohybujú okolo 80 až 200 eur (samozrejme záleží od materiálu), prstienky vás prídu lacnejšie, zaobstarať si ich môžete už za 40 eur.

V každej kolekcii môžete nájsť aj nadčasové hodinky, ako pánske, tak i dámske alebo jednoducho unisexové. Nevýhodou niektorých je síce vyššia cena, ktorá sa vám ale každopádne vráti a navyše budú aj po niekoľkých mesiacoch nosenia pôsobiť neokúkane. Hodinky si môžete zakúpiť v rozmedzí 100 až 300 eur, ktoré sú už však pre tých najnáročnejších.

zdroj: polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.