Pánska obuv na jeseň 2011

Pánska obuv na jeseň 2011

17. novembra 2011, pánska obuv, pánske topánky jeseň 2011, pánske topánky zima 2011, elegantná obuv, športová obuv, pánske topánky, jeseň 2011, mokasíny, poltopánky, členkové topánky, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Páni, ak budete chcieť byť tento rok na jeseň 2011 in, tak rozhodne počítajte s tým, že si to zošliapnete v netradičnom elegantnom štýle. Pánskej obuvi jesene 2011 nechýba nadčasovosť, ale tiež sa v nich skrýva veľa klasiky. Pre tých odvážnejších tu budú extravagantné modely, ktoré sa pýšia ozdobami a cvočkami. A naopak pre tých rozpačitejších tu budú topánky v konzervatívnom štýle a v tradičných farbách. Tento rok na jeseň budú vládnuť hlavne klasické farby čierna a hnedá, ale vyskúšať budete môcť aj napríklad šedú alebo béžovú.

Poltopánky

Verte alebo nie, ale pánske poltopánky sa tento rok na jeseň budú nosiť nielen na plesy, ale aj von. Je to veľmi všestranná obuv, a preto ju môžete využiť aj ako spoločenskú, aj ako vychádzkovú. Pre pánov, ktorých veľmi netrápia módne trendy a to, aby im k sebe veci ladili, sú poltopánky skvelou voľbou. Môžu v nich ráno vyjsť do práce a z tej rovno svojej dcére napríklad na hodinu tanečných.

Pri niektorých poltopánkach vás možno zaskočí malinký podpätok, ale nebojte sa ho. Nebudete vyzerať vôbec zženštilo a práve naopak vám to skôr pridá na mužnosti. Neobávajte sa ani toho, že by vám tieto nepatrné podpätky klopkali ako tie na dámskych lodičkách alebo čižmách. Všetko je len skvele prispôsobené tomu, aby ste sa cítili pohodlne a nerušene.

Členkové

Členková obuv sa za poslednú dobu stala veľmi populárnou, ako u mladých, tak starších ľudí. Na jeseň 2011 si ich nebudete musieť schovávať do skríň, pretože budú trendy aj teraz. Majú mnoho výhod oproti klasickým topánkam, ktoré dosahujú iba výšky pod členky. Vaša noha sa v nich bude cítiť pohodlnejšie a tiež pevnejšie. Nevýhodou sú však dlhé šnúrky, ktorými si budete musieť topánku utiahnuť a zaviazať, či veľké množstvo rôznych cvokov.

Členkové topánky si budete môcť vybrať ako v konzervatívnom štýle, tak v športovejšom. Za konzervatívnejšie môžeme považovať „členkové poltopánky“ vyrobené z kože a v klasických farbách čiernej, hnedej, béžovej či šedej. A športové členkové topánky sú tie, ktoré sú špeciálne vyvinuté na športovanie. Sú vyrábané tiež z kože, či zo syntetických látok a nakúpiť ich môžeme u popredných výrobcov športového oblečenia a obuvi.

Tenisky

Veľmi obľúbené tenisky sa budú tento rok na jeseň samozrejme nosiť tiež, a to ako už spomínané členkové, tak i klasické. Tenisky sú veľmi pohodlnou obuvou, aj keď nemusia v niektorých neskorých a ranných hodinách našu nohu zahriať. Ak sa nemôžete svojich tenisiek na jeseň vzdať, poraďte si s tým! Kúpte si teplé vložky alebo si vyberajte tenisky s vysokou podrážkou, ktorá vám zaručene zaistí väčší komfort.

Mokasíny

Mokasíny sú takými sesternicami poltopánok. Sú, dá sa povedať to isté, ale predsa len, by som ich chcela zaradiť zvlášť. Do mokasín sa oveľa lepšie nazúva, ako do poltopánok a sú veľmi zaujímavé. Ich prevedenie si ihneď každý zamiluje. Dajú sa tiež pokojne nosiť do spoločnosti i von. K ich výrobe sa používa predovšetkým koža, ktorá je veľmi priedušná a kvalitná. Mokasíny sa ale vyrábajú aj zo syntetických materiálov a niekedy dokonca aj z určitých druhov textilného materiálu.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a topánky, obuv.