Buďte sexy v kožených sukniach

Buďte sexy v kožených sukniach

18. novembra 2011, dámske sukne, sukne jeseň 2011, sukne zima 2011, kožené sukne, kože, jeseň a zima 2011, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Nič nepredstavuje symbol ženskosti viac ako sukne a šaty. Sú univerzálnym prvkom v šatníku naprieč všetkými typmi postáv, vekovými kategóriami alebo štýlmi obliekania. Oplatí sa do nich investovať, pretože nikdy nevyjdú z módy. V lete je to s nimi jednoduché, v zime už ťažšie. Ak chcete skúsiť nejakú novú sukňu, skočte po tej z kože. Skončili časy, keď koža patrila len k drsným motorkárom alebo ku call girls. Túto zimu sa v nej môžete smelo parádiť!

Mať v šatníku čiernu koženú univerzálnu sukňu je síce fajn, ale skúste aj iné farby, ktoré sa k jeseni a zime tiež hodia, ako napríklad hnedá, horčicová alebo hrdzavá. Budete vyzerať úžasne. Takéto sukne vyžadujú skôr jednoduchšie oblečenie, akou sú triezve svetríky, košele, tričká alebo topy. V žiadnom prípade koženú sukňu nenoste ku koženým alebo džínsovým bundám, ak nechcete pôsobiť ako dievča od kolotočov. Radšej sa tiež držte farieb uvedených hore a nekupujte si sukne v príliš výrazných až neónových farbách, ktoré sa vlastne ani k jeseni a zime veľmi nehodia. Podľa môjho názoru bude lepšou voľbou matný kúsok namiesto toho lesklého, ktorý vyzerá trochu ako farebný staniol.

Ak tápete nad tým, akú sukňu si zaobstarať, nerobte si z toho hlavu. Nezáleží na dĺžke ani na strihu, trendy sú ako minisukne, úzke tužkové v dĺžke po kolená, tak sukne „áčkového“ strihu v glamour štýle 70. rokov. Výhodné tiež je, že ich využijete s vhodnými rôznymi doplnkami kdekoľvek, do školy, na párty, do práce alebo len tak vo voľnom čase. Aj keď to tak v minulosti bolo, nepôsobia tieto sukne už vôbec vulgárne, skôr naopak, budete v nich štýlová, sexy a chic.

Terajšie počasie je k noseniu kožených sukní úplne ideálne, v lete by vám pod sukňou bolo horúco, teraz ich stačí doplniť len o obligátne pančuchy. Ďalším argumentom, prečo siahnuť práve po sukni z kože, je to, že je praktická a len tak ľahko sa nezašpiní.

Pýtate sa, kde ju zaobstarať? Najväčší výber budete mať v online zahraničných obchodoch, kde naviac nejakú tú korunku ušetríte. V slovenských kamenných obchodoch je ich pramálo.

zdroje: polyvore.com, asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.