Pánske parfémy jeseň 2011

Pánske parfémy jeseň 2011

20. novembra 2011, Benjamin Millepied, Giorgio Armani, Code Šport, Champion Energy, Davidoff, Yves Saint Laurent, L'Homme Libre, jeseň 2011, pánske parfumy

Sponzorovanej odkazy:

YVES SAINT LAURENT – L'Homme Libre

Francúzsky kráľ módy Yves Saint Laurent prichádza tento rok na jeseň s novou vôňou L'Homme Libre. Táto vôňa je novou variáciou už legendárnej L'Homme. Novinka Libre je ale oproti L'Homme sviežejšia, mladistvejšia a napriek tomu veľmi mužná. Môžete ju nosiť každý deň. Jej dizajn je rovnaký ako u L'Homme, flakón je však sfarbený do slušivej modrej.

Hornými zložkami parfému sú aníz, bazalka a fialkové listy. V srdci tlčie muškátový orech a ružové korenie. A ako posledný je základ, ktorý prevonia vetiverom a pačuli. Táto vôňa je príjemne pieporná, ale nájde sa v nej aj jej sladké ja.

Jedná sa o jeden z najnovších parfémov tejto jesene, a preto jeho cena ešte o toľko neklesla. L'Homme Libre si môžete zakúpiť od 29,90 eur do 79,50 eur, a to vo fľaštičkách o objemoch 40ml, 60ml a 100ml. Tvárou parfému sa stal francúzsky choreograf a tanečník Benjamin Millepied.

DAVIDOFF – Champion Energy

Najnovšia vôňa od Davidoff je mužná Champion Energy. Davidoff si dal extra záležať, aby vytvoril parfém, ktorý muži ocenia. Mužnosť sa prejavuje už aj v dizajne fľaštičky, ktorá má tvar činky. Champion Energy je skrátka nabitá neskutočnou energiou.

Parfém je citrusovo-korenistý, a to aj vďaka horným zložkám, ktoré obsahujú grapefruit a bergamot. Korenistá esencia sa prejaví v srdci, kde ucítite galbanum a korenie. A v najhlavnejšom základe máme lišajník a cédrové drevo.

U tohto parfému si priplatíte predovšetkým za kvalitu značky Davidoff. Toaletnú vodu s rozprašovačom vo fľaštičkách o objemoch 50ml a 90ml môžete zakúpiť za cenu od 39,90 eur. Champion Energy si môžete dopriať v rovnakom dizajne aj ako vodu po holení.

GIORGIO ARMANI – Code Sport

Novinkou od Armaniho je Code Sport. Vôňa určená špeciálne k zvádzaniu a divokej zábave. Je vzrušujúca a osviežujúca. Všetci muži si s ňou budú pripadať ako ozajstní bohovia. Armani je hold značkou kvality a vycibreného vkusu. Nič iné než skvelý tovar od tejto značky nemôžeme čakať.

So zložkami vo svojej novej vôni si Armani dosť vyhral. V hlave sa skrýva mandarinka, zázvor a citrón. Srdce bije len pre jednu vôňu a tou je mäta. Základ je naopak naplnený ambrou, vetiverom a opäť zázvorom. Parfém obsahuje oveľa viac zložiek vôní, ale zverejňované sú len tie najhlavnejšie, ktoré náš nos upútavajú najviac.

Armani rozbehol kampaň Code Sport vo veľkom štýle, a preto ho v parfumériách nájdeme v piatich rôzne veľkých fľašiach 30ml, 50ml, 75ml, 100ml a 125ml. Môžete si vyberať, a to za cenu od 29,90 eur.

Zdroje: www.parfemy.cz www.youtube.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.