Neobyčajne atraktívne - Pánske a dámske hodinky Guess

Neobyčajne atraktívne - Pánske a dámske hodinky Guess

22. novembra 2010,

Sponzorovanej odkazy:

Luxusná módna značka Guess má svoju kolísku až v americkej Kalifornii. Bola založená roku 1981 bratmi Paulom a Maurisom Marcianovými. Obaja pochádzajú z južného Francúzska a preto sa nemusíme obávať toho, že by značke chýbal francúzsky módny šarm. Značka Guess srší francúzskou eleganciou, zmyselnosťou, vášňou a pôvabom. Módna kráľovná medzi značkami bola Českej republike predstavená až roku 2002. Teraz má už na svojom konte milióny spokojných zákazníkov v tisícoch obchodoch v desiatkach krajinách sveta.

Hodinky Guess

Hodinky neboli pre značku Guess prioritou. Na trh sa prvé hodinky dostali až roku 1983. Boli natoľko obľúbené, že sa ich predaj rozšíril do celého sveta. Hodinky od značky Guess nie sú len tak hociaké. Majú neobyčajne originálny dizajn. Preto ruka vyzerá oveľa viac elegantnejšie s hodinkami Guess ako s ktorýmikoľvek inými hodinkami. Keď ich máte na ruke, ste hneď stredom pozornosti a môžete si užívať závistlivé a obdivuhodnej pohľady okolitých čumilov.

Hodinky Guess sú určené pre všetky vekové kategórie a hodia sa pre každú príležitosť. Hodinky sa so svojím prvotriednym vkusom hodia najmä do spoločnosti ale cítiť sa s nimi môžeme dobre aj pri bežnom nosení. Značka Guess myslela aj na športovcov, ktorí by si pri športe nemali brať luxusné drahé hodinky, a tak pre nich vyrobila špeciálnu kolekciu pre športovcov. Hodinky pre športovcov majú mnoho funkcií navyše. Vydrží náročné situácie, sú spoľahlivé, odolné, presné a hodia sa aj pre športovcov, ktorí majú záľubu v extrémnych športoch.
Kvalita hodiniek sa skrýva predovšetkým v prvotriednom švajčiarskom strojčeku, najkvalitnejších materiáloch a dostupnej cene. Každý model hodiniek je naviac vybavený potrebným budíkom a stopkami. Vybrané modely majú aj ďalšie špeciálne funkcie, ako napríklad: určenie zemepisnej šírky a dĺžky, tlakomer alebo výškomer.

Pánske hodinky Guess

Pánske hodinky Guess obsahujú všetko, čo správny muž potrebuje. Keďže je väčšina mužov v neustálom pohybe, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, sú vodeodolné, presné a vyrábané v prepychových mužských farbách-strieborné, zelené, čierne či modré. Sú originálne, atraktívne a luxusné. A rovnako tak si s nimi pripadá aj ich nositeľ. Každý muž si preto hodinky od značky Guess zamiluje.

Dámske hodinky Guess

Dámske hodinky Guess sú rovnako pôvabné ako žena. Pripomínajú skôr drahý šperk ako obyčajné hodinky. Nie sú nijako preplácané a ich eleganciu stavia predovšetkým na jednoduchosti a decentnosti. Sú ale zároveň veľmi sexy a provokatívne. Hodia sa preto pre každú aktívnu a šľachtenú ženu. Pre náročných vyrába značka Guess aj hodinky zdobené diamantmi a krištáľmi Swarovski, ktoré patria k najobľúbenejším. Sú to tie najlepšie hodinky do spoločnosti, aj keď si za ich kúzlo priplatíte o trochu viac.

Zdroj: http://www.guesswatches.com/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.