Členkové topánky jeseň 2011

Členkové topánky jeseň 2011

10. novembra 2011, topánky jeseň 2011, dámske topánky, topánky zima 2011, členkové topánky, Humanic

Sponzorovanej odkazy:

Členkové topánky mám veľmi rada, dajú sa nosiť na jeseň, na jar a niektoré aj v zime. Ďalšia skvelá správa je, že sa dajú nosiť ako k nohaviciam, tak i k sukni.

Členkové topánky a sukne


Tejto kombinácii sa väčšina žien vyhýba, pretože majú pocit, že im členkové topánky robia silné nohy. Sukňu vyberajte veľmi starostlivo, niektoré totiž vytvárajú dojem „krasokorčuli­arskeho kostýmu“.

Členkové topánky a nohavice


Ak chcete nohavice zastrčiť do kotníčkových topánok, mali by ste použiť slim džínsy, v prípade širokých nohavíc sa vytvorí nelichotivý balónový efekt.

… a legíny alebo pančucháče…

Dlhé legíny alebo aj pančucháče vyzerajú s členkovými topánky skvele, samozrejme za predpokladu, že na vás vyzerajú legíny skvele. Bohužiaľ, legíny nepristanú každej postave.

Absolútny hit tohtoročnej jesene – členkové topánky s kožušinou a prackami. Vyzerajú neodolateľne. Nahrádzajú yettiovské chlpaté topánky, ktoré pôsobili trochu sedliacky a získali si len málo priaznivcov. Avšak táto elegantná verzia ich má už teraz niekoľko.

Novinka: Chelsea boots sú kožené jesenné topánky s elastickým pozdĺžnym pruhom na strane. Tento štýlový pásik slúži ako ozdoba a tiež napomáha ľahšiemu obúvaniu. Topánky sa hodia do mesta i práce.

Topánky pod členky

Tieto topánky končia tesne pod členkami, sú s podpätkom aj bez neho, majú slim podrážku alebo aj platformu. Podľa posledných trendov by nemala byť predná časť ani ostro špicatá, ani príliš guľatá. Podkotníkové topánky sa hodia k dlhým slim džínsom alebo i k legínam. Ak máte silnejšie lýtka, môžete ich obuť k voľnejším nohaviciam, ich dĺžka zakrýva vrch topánok.

Topánky nad členky

Aktuálne kolekcie ponúkajú topánky nad členky s podpätkom alebo v štýle válenok s plochou podrážkou. Vy tak máte možnosť vybrať si topánky nad členky podľa príležitosti, na ktorú si ich obujete. Nadkotníkové topánky sa nevyplatí schovávat pod nohavice. Hitom sezóny sú podkolienky alebo návleky s topánkami končiacimi nad členkami. Ak máte silnejšie nohy, odporučila by som voľnejší otvor okolo nohy.

Zdroj: www.asos.com , www.net-a-porter.comwww.shoemanic.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.