Dámy, zbystrite! - Dámske jesenné bundy

Dámy, zbystrite! - Dámske jesenné bundy

23. novembra 2011, jesenné bundy, vetrovky, baseballové bundy, jeseň 2011, dámske bundy, kabátiky, kabáty, sako

Sponzorovanej odkazy:

Už sa začína ochladzovať a v mikinách nám už môže byť zima. Ráno a večer nedosahujú teploty skoro ani päť stupňov, a preto je nutné vytasiť jesenné bundy. Máte na výber, ako zo športových štýlov dámskych jesenných búnd, tak aj z tých elegantných. Dámy nebojte sa, že pridaním ďalšej vrstvy oblečenia, stratíte na ženskosti. Dámske jesenné bundy pre tento rok sú obzvlášť krásne.

Vetrovky

Dámske vetrovky sú vysoko priedušné a odolné proti vetru. Vetrovky môžeme zaradiť do funkčného oblečenia. Sú skôr športovejšie a hodia sa tak pre beh, cyklistiku i fitness. Vďaka materiálu je vetrovka veľmi ľahká a príjemná na nosenie. Splní svoj účel a vy ani necítite, že ju na sebe máte. Perfektne padne každej žene i dievčaťu. A ak po vianočných sviatkoch veľmi nepriberiete, budete ju môcť využiť aj na jar, kedy bude stále in.

Baseballové

Veľmi obľúbené budú tento rok na jeseň baseballové dámske bundy. Nie sú elegantné ani nijak športové, ale sú sexy. Aj keď väčšina žien v živote nevidela baseball, neberie im to právo vziať si na seba skvelú baseballovú bundu. Väčšina z nich nie je príliš teplá, ale vyriešite to v pohode, ak si pod ňu vezmete ľahkú mikinku.

Elegantné

Medzi elegantné bundy na jeseň môžeme zaradiť látkové bundy sakového strihu. Tento rok budú veľmi obľúbené. Sú obzvlášť slušivé a hodia sa pre každý okamih. Nemusíte si ich vyberať iba v konzervatívnych farbách čiernej, bielej alebo hnedej. Experimujte a skúšajte zelené, modré, červené či kockované kúsky! Tie budú tento rok letieť!

Kabátiky

Nemyslite si, že kabátiky patria do zimnej módy. Jesenné počasie býva zradné a je potrebné sa na to patrične pripraviť. Preto ženám odporúčam kabátiky aj na jeseň, pretože zakrývajú problémové partie obličiek a nestane sa vám, že by ste si sadli a kabátik sa vám vyhrnul hore. Využijeme ich tiež takmer pri všetkých príležitostiach a hlavne vtedy, keď chceme obzvlášť zvýrazniť svoju ženskú krásu. S farbami je to rovnaké, ako pri klasických elegantných bundách. V móde budú hlavne farebné kabátiky, ktoré z vás neurobia šedú myšku, ale naopak sebavedomú ženu.

Zdroje: www.polyvore.com www.queens.cz Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.