Dlhé svetre vám pomôžu prekonať sychravú jeseň aj mrazivú zimu

Dlhé svetre vám pomôžu prekonať sychravú jeseň aj mrazivú zimu

3. novembra 2011, dámske svetre, teplé svetre, pulóvre jeseň 2011, pletené svetre, dlhé svetre, zapínacie svetre, zavinovacie svetre

Sponzorovanej odkazy:

Pletené minišaty alebo dlhé pletené svetre k jesene skrátka patria, sú jednoduché, zahrejú a hlavne vyzerajú skvele.

Dlhé pletené svetre cez hlavu

Camaieu

H & M

Mango

Tento rok sa nosia hlavne žakarové pletené svetre, ktoré dokonale zahrejú. Zvolená dĺžka závisí na vás, pretože záleží na tom, k čomu ho chcete nosiť, ak k slim džínsom, stačí kratšia dĺžka, ale ak si pod neho chcete obliecť len silonky alebo legíny, zvoľte dĺžku do polovice stehien alebo nad kolená.

Okrúhly výstrih je už opozeraný, preto skúste rolák alebo hlboký výstrih do vé, pod ktorý si oblečte kvetinovú tuniku alebo ľahké kvetinové šaty. Rovnako tak spodný lem nemusí byť rovný, ale napríklad v prednej časti trochu zdvihnutý, akoby prekrížený.

Dlhý pletený sveter radšej nekombinujte so sukňou, ani dlhou ani krátkou. Jediná sukňa, ktorú by som odporučila, je s čipkovaným okrajom a dlhá tak, aby spod svetra bola vidieť len čipka. Dlhý sveter zakrýva približne 2/3 tela, a preto by sa sukňou alebo šatami tvoril nevhodný deliaci pomer, ktorý môžete rozbiť pomocou opasku. Dlhý sveter, ktorý ste sa rozhodli kombinovať so šatami, by mal byť slabší alebo úpletový, s výstrihom a farebne by mal ladiť so šatami.

Dlhý sveter na gombíky

H & M

Mango

Trefou do čierneho je dlhý sveter na gombíky s veľmi hlbokým výstrihom do vé, tak ste mohli sveter použiť pri vrstvení. Určite si tento rok nejaký dlhý cardigan kúpte, pretože sa dá výborne kombinovať. Hodí sa k cigaretovým džínsom, legínam ale i k sukni.

Zavinovací sveter

Camaieu

H & M

Zavinovací sveter je jedným z najobľúbenejších svetrov. Sveter je charakteristický dvoma dlhšími klopami v prednej časti, ktoré sa dajú zavinovat a zaväzovať okolo tela. Sveter je populárny z niekoľkých dôvodov: moderný vzhľad, lichotí postave a krásne zahreje.

Zavinovací sveter, ktorý môžete štylizovať podľa svojej fantázie je vyrobený z ľahkého úpletu. Rozviazaný ho nechajte buď voľne viať okolo tela, alebo ho prepášte opaskom. Viac vás ale zahreje pletený sveter, ktorý je však zavinutý už od výrobcu. Hlboký výstrih vyplňte náhrdelníkom, šatkou, uzavretým výstrihom alebo rolákom.

Zdroje: www.hm.com , www.mango.comwww.camaieu.fr

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.