Kolekcia Versace pre H & M odhalená!

Kolekcia Versace pre H & M odhalená!

7. novembra 2011, H & M, H & M oblečenie, Versace pre H & M, Versace for H & M, Versace for H & M Lookbook, Versace for H & M kolekcie

Sponzorovanej odkazy:

Do uvedenia kolekcie Versace pre H & M v obchodoch zostáva necelý mesiac a práve dnes uzrela svetlo internetu, a to len pred pár hodinami.

Po uverejnení niekoľkých obrázkov z reklamnej kampane pred niekoľkými dňami, som už tušila, že pôjde o niečo výnimočné, ale nakoniec kolekcia moje očakávania vo veľkom predčila. Donatella Versace sa vrátila v čase, do archívu módnej legendy Versace, aby znovu priviedla ikonické modely tejto značky a oslovila tak ďaleko širšie publikum, teda milióny zákazníčok H & M. Dominantou dámskej kolekcie sú farebné, výrazné šaty, kdežto v pánskej je kladený dôraz na elegantný strih.

Kolekcia Versace pre H & M je naozaj výnimočnou udalosťou vo svete dostupnej módy. Je plná silných a ikonických kúskov, ktoré vyčnievajú z každodennej šedi, a to farbami, potlačami aj odvážnymi strihmi. Dámska kolekcia je veľmi lichotivá ženskej postave a podtrhuje ženskú zmyselnosť a eleganciu, pretože je plná krásnych šiat, za to kolekcia pánska je veľmi rafinovaná. Táto kolekcia vlastne stelesňuje podstatu módneho domu Versace. Ostatne to hovorí, ako kreatívna riaditeľka H & M Margareta von den Bosh, tak i samotná Donatella Versace.

Ako som už raz zmienila, táto kolekcia obsahuje hneď niekoľko ikonických kúskov z domu Versace; pre ženy napríklad klasické čierne hodvábne šaty z krepdešínu, ktoré sú vybavené zlatými gombíkmi v štýle antického Grécka, ktoré je jednou z hlavných inšpirácií domu Versace, ďalej potom krátke skladané sukne s typickými Versace potlačami, fialové bombery, legíny a džínsy. Vo Versace kolekcii nesmie prirodzene chýbať ani koža, ktorá je použitá na sakách a bundách, ktoré sú ozdobené zlatými cvočkami a gombíkmi a tiež na topánkach a kabelkách.

Pánska kolekcia je spojením elegantného strihu s extravagantnej potlače. Oblekové saká a nohavice prichádzajú buď v čiernej alebo ružovej, smokingové sako má metalické zdobenie na vrecúškach a košeľa zase na golieri. Versaceho slávne motívy paliem sú použité na tričkách, ale aj na kašmírových svetroch a ďalších kúskoch tejto kolekcie.

Versace kolekcia pre H & M je jednoducho plná farieb a potlačí a rozhodne sa o nej nedá povedať, že by nudila. Každý jednotlivý kúsok má čím prekvapiť .. Dizajnérska kolekcia prvýkrát zahŕňa aj bytové doplnky, ako vankúše a poťahy na postele. Kolekcia bude k dostaniu v 300 obchodoch po celom svete a tuším, že aj my sa dočkáme, a to ako každý rok v predajniach H & M v Bratislave.

www.luxurymag.sk)

Zdroj: pressdesign2011­.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.