Kabelky jeseň 2011

Kabelky jeseň 2011

30. októbra 2011, dámske kabelky, kabelky jeseň 2011, trendy kabelky, kabelky, hnedé kabelky, tašky, retro kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Kabeliek, rovnako ako topánok, nie je nikdy dosť. Trendy sa predsa stále menia a vyvíjajú, a čo potom tie farby a materiály. S jednou kabelkou si skrátka žiadna z nás nevystačí. A aké sú tento rok na jeseň aktuálne trendy? Farby sezóny sú tyrkysová, zlatožltá, červená alebo hnedá, ale návrhári našli inšpiráciu i v jeseňou zafarbenom lístí. K tomu sa ešte pridáva zvierací vzor, a teda jesennej sezóne kraľuje hadí vzor.

Hnedé kabelky

Za trendy nemusíte utrácať tisíce korún, kvalitná štýlová kabelka nemusí byť značková a pritom s ňou môžete mať úspech. Na jeseň sú moderné kabelky v odtieňoch hnedej farby, a pretože sú tento rok moderné aj hnedé topánky, vy sa tak môžete lepšie držať dress codu – topánky aj kabelka v jednom odtieni.

Kabelky H & M

Tašky

Čo sa štýlu týka, určite si zaobstarajte tašku s jednoduchým alebo dvojitým zapínaním, sú totiž jesenným trendom číslo jedna. Taška sa dá nosiť ako cez rameno, tak i v ruke. V jednoduchosti je síce krása, ale tá sa predsa skrýva v ozdobných detailoch, ako napríklad uzlový vrkoč alebo strapce. Ako som sa už na začiatku spomenula, v kurze sú aj zvieracie vzory. Rýchle divoké šelmy, ale na jeseň vystriedali o niečo pomalšie, ale rovnako nebezpečné- krokodíly a hadi. Ak si vás nezískal typický hadí vzor v šedých odtieňoch, vyskúšajte menej nápadný odtieň, ​​ktorý je do kože iba vytlačený. V podobnom duchu je vyrobený aj vzor napodobňujúci krokodíliu kožu.

Kabelky Lindex

Retro kabelky

Ďalším hitom jesene sú kabelky v štýle swingujících 60. rokov. Získajú si vás na prvý pohľad, návrhári totiž prišli s niečím úplne iným, než na čo sme boli zvyknuté. Inšpiráciu síce našli v minulom storočí, ale materiály a inovatívny štýl zodpovedá súčasnosti. Retro štýl si obľúbila aj spoločnosť Promod. Za povšimnutie stojí kabelka s retro zapínaním, mini verzia lekárskej tašky alebo väčšia kabelka do ruky s retro sponou. Na svoje si príde každý, pretože v kolekciách sa objavujú ako malé, tak aj veľké retro kabelky.

Kabelky Promod

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.