Dámske parfémy jeseň 2011

Dámske parfémy jeseň 2011

9. novembra 2011, toaletná voda, parfém, LOVERDOS, dámske parfumy, jeseň 2011, Avon, Outspoken Intense, Fergie, Diesel, Yellow Diamond, Versace, Halloween Fever, Jesus, Del Pozo

Sponzorovanej odkazy:

Žltáčik od Versace – Yellow Diamond

Taliansky dom Versace myslím netreba predstavovať, a to ani jeho vôňu inšpirovanú diamantmi. Tento rok Versace predstavuje novinku Yellow Diamond.

Táto vôňa je plná ženskosti a zmyselnosti. To poznáte už z obalu a dizajnu fľaštičky vône. Hlava parfumu je tvorená kyslými tónmi citrónu, príjemným bergamotom, vzácnymi esenciami neroli a jedinečným hruškovým sorbátom. Srdce bije pomarančovým kvetom, fréziou, aromatickou mimózou a leknom. A základ je postavený na jantári, drahom pižme a vzácnom guajakovom dreve.

Yellow Diamond môžete vyskúšať vo fľaštičkách o objemoch 90ml, 50ml a 30ml. Keby vás vôňa zaujala, skúste ju aj ako sprchový gél alebo tuhý dezodorant. Pri novinkách parfumov sú ceny vždy vyššie, a preto sa ceny tohto žltého diamantu pohybujú od 90 eur.

Tvárou kampane Yellow Diamond sa stala krásna austrálska modelka Abbey Lee Kershaw.

Dievčenské vône Jesus Del Pozo – Halloween Fever

Menej známy španielsky návrhár Jesus Del Pozo nám prináša pre tohtoročnú jeseň, lepšie povedané pre tohtoročný Halloween, vôňu Halloween Fever. Jej dizajn vás zaručene nadchne. Srší z neho dievčenská neviazanosť. Na obale i fľaštičke vône je vyobrazený New York, pretože je táto vôňa inšpirovaná dynamickým životom v New Yorku.

hlave sa skrývajú prvé vône, ktorými sú klasický bergamot, ruža a pomaranč. Srdce je už rozochvelé a nesú sa ním vône jasmínu, lotosu, sladkej marhule a ylang-ylang, ktorý sa získava z rastliny Kananga. Základom celej vône je zmyselná vanilka, fazuľa Tonka, pačuli a pižmo.

Liekovky sa vyrábajú v klasických objemoch 100ml, 50ml a 30ml a ceny sú relatívne vysoké od 80 eur.

Afrodiziakálne vône Diesel – LOVERDOS

Tento rok v septembri nám Diesel predstavil svoju najnovšiu vôňu LOVERDOS. Názov má znamenať akési predávkovanie láskou (love-láska, overdose-predávkovanie). Tento parfum je veľmi zložitý. Obsahuje molekuly, ktoré stimulujú hypotalamus – mozgové sexuálne centrum. Vôňa sa tak stáva neskutočnou zbraňou zvádzania.

Horné tóny sú zložené z mandarinky a badiánu. Srdce tlčie jasmínom, gardéniou a sladkým drievkom, čo je známe afrodiziakum. Základ je založený na ambre, drevitých tónoch a obľúbenej vôni vanilky.

Vôňa LOVERDOS je parfumovanou vodou, a teda cena, za ktorú sa takýto skvost predáva, je viac než priaznivá. Pohybuje sa od 55 eur, za fľaštičky o objemoch 75ml, 50ml a 30ml.

Avon – Outspoken Intense by Fergie

Kozmetický dom Avon prišiel s prvou vôňou od speváčky Fergie už minulý rok a tohtoročnú jeseň je tu zas novinka. Outspoken Intense nie je na trhu veľmi dlho a už sa stal jedným z najpredávanejších parfumov na svete.

Vôňa má iskrivý strieborne metalický flakón a jej hornými zložkami sú karambola, ostružina a citrusové ovocie kumquat. Srdce vône sú gardénie, pomarančový kvet a mučenka. Základ sa potom opiera na zmyselnom mušuse, bielej ambre a cédri.

Avon tento parfum o objeme 50ml predstavuje za priaznivú zavádzajúcu cenu 29 eur. Avon vám tiež ponúka exkluzívnu ponuku, keď s nákupom vône Outspoken Intense získate elegantné slúchadlá zdarma.

Zdroje: www.parfemy.cz, Suchi Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.