Kolekcia Camaieu jeseň 2011

Kolekcia Camaieu jeseň 2011

8. novembra 2011, jesenná kolekcia, topy, Camaieu, jeseň 2011, šaty, sukne, šatky, náramky, opasky, svetre, svetríky, tuniky, tričká, košele, džínsy, nohavice, nohavice nad členky, bundy, kabáty

Sponzorovanej odkazy:

Camaieu má, aj ako mnoho iných známych značiek, svoju kolísku v krajine módy – vo Francúzsku. Za 25 rokov sa značka stala symbolom modernej a cenovo dostupnej francúzskej módy. Dnes má stovky obchodov po celom svete a tiež mnoho šťastných zákazníčok. V Slovenskej republike nájdete obchody Camaieu takmer vo všetkých veľkých mestách, akými sú Bratislava, Košice, Trenčín, Nitra a Žilina.

Tričká, topy, košele a tuniky

Aj na jeseň väčšina žien potrebuje dostatok tričiek, rôznych košieľ a tuník. Na tento problém Camaieu myslela, a preto sa vo svojej zimnej kolekcii objavuje mnoho modelov tričiek. Camaieu sa rozhodla pre jednoduchý konzervatívny štýl a tričká sú vyrobené v klasickom strihu. Za farby boli zvolené samozrejme predovšetkým farby jesene, ktorými sa nedá na jesenných kolekciách nič pokaziť. Veľmi si Camaieu vyhrala aj so vzormi na tričkách. Ešte zrejme z letnej kolekcie nechala Camaieu na tričkách kvetované vzory, potom ešte stavila na klasické prúžky a kocky a v poslednom rade tiež na geometrické tvary.

Nohavice, džínsy a šortky

Nedá sa povedať, či sa Camaieu zameriava vo svojej jesennej kolekcii skôr na bavlnené nohavice alebo na džínsy. Je to tak pol na pol. Od všetkého kúsok. Strih ako u nohavíc, tak u džínsov zvolila Camaieu skôr úzky. Dĺžka nohavíc je dlhá, alebo aj kratšia nad členky. A nohavice nad členky sú tohtoročnú jeseň obzvlášť populárne! Na jeseň sa nosia aj šortky, a preto ich Camaieu do svojej kolekcie tiež zaradila. Nedominujú ale tak výrazne, ako nohavice dlhé.

Šaty a sukne

Šaty a sukne od Camaieu snáď najviac zo všetkých druhov oblečenia jesennej kolekcie sršia jesennou náladou. Hrajú všetkými jesennými farbami a sú tak štýlové. Dĺžka šiat a sukní je väčšinou tesne pod kolená alebo tesne nad kolená. Niekomu to môže pripadať, ako starý model po vašej babičke, ale ak zladíte doplnky a hlavne pančucháče alebo silonky do červenej, oranžovej alebo ružovkastej farby, tak budete sexy aj v nich.

Svetre a svetríky

Táto sekcia jesennej kolekcie Camaieu 2011 ma veľmi nenadchla. Svetre ani svetríky nie sú ničím zaujímavé. Farby neoslňujú a strihy tiež nie. Aby ste z jesenného svetra od Camaieu urobili skvelý model, musíte ho vyšperkovať. Doplniť ho opaskom, šatkou alebo dlhým náhrdelníkom či korálkami.

Bundy a kabátiky

Ešteže bundy a kabátiky Camaieu sa podarili. Sú elegantné a šmrncovné. Sú dlhšie, čo všetky ženy veľmi ocenia hlavne kvôli zdraviu. Väčšina z nich je v konzervatívnych farbách čiernej a hnedej. Skvele sa k nim teda budú hodiť akékoľvek čižmy a nech si k nim vezmete džínsy alebo nohavice, bude to jedno, pretože tieto bundy a kabátiky sú tak úžasné, že sa k nim hodí úplne všetko. A nakoniec nezabudnite na šatku alebo šál.

Doplnky

A je to tu! To, čo urobí z akéhokoľvek oblečku módny hit! Camaieu sa zamerala hlavne na doplnky, ktoré využijete na jeseň najviac. Šatky sú jednoducho čarovné. Zaujmú vás svojimi kvetovanými alebo geometrickými vzormi. Sú skvele prispôsobené na to, aby vám ku všetkému ladili. Opasky sú snáď ešte krajšie a náramky skrásnia každú ruku. Všetko je ako obvykle v krásnych jesenných farbách, tak si ich poriadne vychutnajte.

(Http://www.lu­xurymag.sk) "/>

Zdroje: www.camaieu.fr, www.camaieu.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.