Vymeňte čiernu za farby! / Malé farebné šaty

Vymeňte čiernu za farby! / Malé farebné šaty

10. novembra 2011, šaty do tanečných, spoločenské šaty 2011, malé farebné, šaty, plesové šaty, spoločenské šaty, krátke šaty, koktejlky

Sponzorovanej odkazy:

Malé čierne šaty sú veľmi obľúbenou variantou oblečenia na slávnostnejšie príležitosti a trúfam si povedať, že ich má v šatníku azda každá z nás. Pre tohtoročnú jeseň a zimu je ale čierna farba tak trochu odsunutá na vedľajšiu koľaj a naopak letí pestrosť. A tento trend poznamenal i klasické malé čierne šaty, namiesto nich sa totiž začali objavovať malé farebné.

Malé červené

Červená farba je vo všetkých svojich odtieňoch hitom tohtoročnej jesene a zimy, a vo veľkej miere ju vídame aj na celebritách prechádzajúcich sa po červenom koberci. Žena oblečená v šatách tejto farby pôsobí sexy a sebavedome a vďaka mnohým svojim odtieňom tak červená pristane každej z nás. Ak ste tmavší typ, nebojte sa krikľavejšej a výraznejšej červenej, pre „bledulky“ je lepšou variantou burgundská alebo vínová.

Malé biele

Nie je to práve najvýraznejšia farba, napriek tomu sú malé biele šaty veľmi obľúbené. Podtrhujú ženskú jemnosť a dajú sa skvelo kombinovať s najrôznejšími doplnkami. Nemusíte navyše voliť šaty v čisto bielej, ponúkajú sa aj iné odtiene. Skvele vyzerá perleťová, svetlunko ružová, farba slonovinovej kosti alebo jemné tóny nude. Na svetlých šatách navyše vyzerajú úžasne aj zaujímavé aplikácie, ako perličky, flitre alebo napríklad čipky.

Malé tmavo modré

Ak výrazné farby nie sú nič pre vás, ale čierna vás už nudí, je tu pre vás varianta tmavo modrých šiat. Záleží len na vás, aký odtieň zvolíte a ako si vyhráte s doplnkami. Strieborná váš outfit rozžiari, červená dodá na originalite a čiernymi doplnkami proste nič nepokazíte.

V jednoduchosti je krása

Tento rok sa ale nemusíte báť ani oveľa pestrejších farieb, ako som spomínala vyššie. Nič vám nebráni obliecť si šaty smaragdovo zelené, žlté, oranžové, svetlo modré či trebárs ružové. Keďže ale takto výrazné šaty pritiahnu dosť pozornosti svojou farbou, prehnané zdobenie, rovnako ako výrazné doplnky, sú už zbytočné a mohli by pôsobiť lacno. Držte sa teda hesla, že v jednoduchosti je krása a určite nešliapnete vedľa.

Zdroje: www.promgirl.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.