Hodinky Casio: Kultové modely sú G-Shock a Baby-G

Hodinky Casio: Kultové modely sú G-Shock a Baby-G

22. októbra 2011, hodinky, hodinky Casio, G-Shock, Baby-G, digitálne hodinky, náramkové hodinky, Casio

Sponzorovanej odkazy:

Koľko je hodín? Koľkokrát denne každého z nás napadne táto jednoduchá, napriek tomu veľmi dôležitá otázka, na ktorej zodpovedaní závisí neraz doslova všetko. Našťastie nie vždy je otázka času natoľko dôležitá. Čo je ale dôležité, to je rozhodne výber správnej časomiery. Ideálnou záležitosťou sú v tomto zmysle náramkové hodinky, a síce preto, že nielen výborne poslúžia k danému účelu, ale naviac môžu vďaka nespočetnému designovanému prevedeniu pomôcť dotvoriť našu osobnosť a štýl.

Ručičkové hodinky sú nestarnúcou klasikou, avšak digitálne hodinky nie sú o nič menej kvalitné a chic. Dôkazom toho je napríklad japonská značka Casio a konkrétne jej známy rad G-Shock, respektíve Baby-G. Všeobecne sa táto značka vyznačuje nadčasovými inováciami, vďaka ktorým bola vždy o krok vpred pred svojou konkurenciou. Casio vyrába hodinky už od roku 1974. Prvý legendárny model hodiniek G-Shock uzrel svetlo sveta necelých desať rokov nato, aby sa v roku 1991 tento kľúčový rad hodiniek Casio rozrástol o dámske modely inšpirované hodinkami G-Shock – Baby-G.

Prečo hodinky G-Shock a Baby-G?

Ako pánsky, tak dámsky rad týchto hodiniek Casio sa vyznačuje nielen svojou estetickou stránkou, ktorá zahŕňa ohromujúce množstvo jednotlivých modelov a farebných prevedení, ale aj svojou kvalitou, na ktorú je spoľahnutie. Digitálne hodinky G-Shock a Baby-G majú displej chránený minerálnym sklom , ktoré je vysoko odolné voči nárazom, poškriabaniu i tlaku až do dvadsiatich barov. Medzi funkcie hodiniek patrí možnosť nastavenia svetového času, stopky, odpočítavacie stopky či budík.

Hodinky Casio ponúkajú vo svojich radoch G-Shock a Baby-G unikátne spojenie funkcie a štýlu. Nie je sa preto čomu čudovať, keď sa predávajú po miliónoch. Veľmi zaujímavé sú najrôznejšie druhy spolupráce so známymi značkami, ktoré dovoľujú, aby ste sa skutočne zariadili len podľa svojho štýlu či nálady. Hodinky G-Shock a Baby-G, to sú hodinky, ktoré si vyberiete. Na Slovensku má veľmi bohatú ponuku týchto hodiniek napríklad Queens the Streetwise Store .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.