Vyberte si! / Trendy i klasické čižmy na jeseň 2011

Vyberte si! / Trendy i klasické čižmy na jeseň 2011

21. októbra 2011, topánky Baťa, dámske čižmy, vysoké čižmy, kozačky 2011, kozačky jeseň 2011, kozačky zima 2011, kozačky zima 2012, kozačky, jeseň 2011, jesenné topánky, na šnurovanie, semišové čižmy, CCC, Humanic, asos, Baťa

Sponzorovanej odkazy:

O najnovších trendoch, ktoré tento rok na jeseň čižmám vládnu, ste sa už mohli na LuxuryMagu dočítať. Dnes sa pozrieme, aké čižmy ponúkajú obľúbené obuvnícke značky ako Baťa, Humanic, Deichmann, CCC alebo britský on-line obchod Asos.

Overená česká kvalita

Topánky značky Baťa sľubujú kvalitu, pohodlie a nadčasovosť. Jesenná Baťa kolekcia ponúka ako vysoké čižmy, tak i čižmy poloholeňové alebo členkové. Skôr než vysokým ihlovým podpätkom dali návrhári prednosť pohodliu, a tak tu nájdeme predovšetkým čižmy s nižším podpätkom, klinom, alebo čižmy úplne ploché. Keďže sú ale pre mnohé ženy vysoké podpätky nenahraditeľné, niekoľko sa ich v kolekcii tiež objavilo. Čo sa týka farieb, zamerala sa značka Baťa na klasické tlmené jesenné tóny hnedej, čiernej a šedivej.

Štýl za príjemnú cenu

Značka CCC sa každoročne drží nových trendov a premieta ich do svojich kolekcií obuvi. Tento rok sa tak môžete tešiť na štýlové semišové čižmy, čižmy s prackou alebo in jazdecké čižmy. Navyše sa jedná nielen o trendové kúsky, ale aj topánky, ktoré niečo vydržia a dokonca majú aj priaznivé ceny.

Len si vybrať!

Naozaj nepreberné množstvo čižiem nájdete v obľúbených obchodoch siete Humanic. Ohromí vás zmes rôznych štýlov a farieb, ktorými čižmy lákajú. Humanic sa nebojí odvážnejších tónov ako napríklad burgundskej, ani najrôznejších aplikácií v podobe kožušín či vyšívania. V kolekcii nájdeme aj semišové čižmy, alebo trendy topánky na šnurovanie.

Niečo pre odvážne

Ak vám predchádzajúce čižmy pripadajú nudné a rady by ste niečo originálnejšie a neobvyklé, poobzerajte sa na stránkach www.asos.com . Nájdete tu veľa čižiem s neobvyklými a vysokými podpätkami a klinmi, topánky tu majú pestrejšie farby a zaujímavé aplikácie a zdobenie. Samozrejme sa tu objavujú aj klasické kúsky, ale na prvý pohľad rozhodne viac zaujmú topánky sýto červené či „chlpaté“. Stačí mať trochu odvahy!

Zdroje: www.asos.com , www.ccc.eu , www.shoemanic.com , www.bata.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.