Šatky a šály jeseň 2011

Šatky a šály jeseň 2011

24. októbra 2011, jesenné šály, jesenné šatky, doplnky, doplnky jeseň 2011, dámske šály, dámske šatky, trendy šatky, trendy šály, šály, šatky, PIMKIE

Sponzorovanej odkazy:

Doplnky majú magickú silu, sú bodkou celého outfitu, bez nich by celkový dojem nebol nikdy úplný. Jesenné a zimné počasie nám dáva priestor podčiarknuť náš model zaujímavým šálom alebo šatkou. Za veterného a chladného počasia zahrejú a vy navyše budete mať štýl.

Na trhu sa objavuje mnoho rozmanitých štýlov, vzorov a farieb, na vás je medzi nimi nájsť tú pravú šatku alebo šál. Iste sa vám bude páčiť väčšina z nich, ale berte do úvahy, k čomu ich budete nosiť – musia sa teda zhodovať, ako štýlovo, tak aj farebne. V tohtoročných kolekciách sa objavuje aj niekoľko univerzálnych šatiek, ktoré sú jednoduché, a tak sa dajú veľmi variabilne kombinovať.

Šatky so strapcami

Strapce a strapce sú detaily šatky, ktoré pôsobia na celku zvodne a nevšedne. Táto maličkosť dokáže oživiť nielen obyčajnú šatku, ale aj tuniku, cez ktorú sa rozprestiera. Šatkou či šálom môžete tiež vyplniť veľký výstrih, nebude Vám zima a dodáte outfitu eleganciu. Hit: šatky so strapcami v štýle etno či gypsy.

K čomu šatky nosiť

Šatky môžete nosiť k šatám, košeliam, tričkám, topom, halenkám, do sák alebo cez nohavice. Malý kus látky dokáže byť veľkým pomocníkom, ktorý doladí, zjemní, príjemne dotvorí a oživí vaše oblečenie. Tiež dodá eleganciu a ženskosť, podporí náladu aj farbu tváre.

Pletené šály

Objemné rovnako ako menej mohutné pletené šály patria medzi populárne módne doplnky, ktoré ponúkajú komfort, ktorý zahreje v nepriaznivom počasí. Hrúbka a vzor by mali korešpondovať so štýlom outfitu, nemenej dôležitá je aj farba, ktorá je blízko tváre, a preto by mala lichotiť pleti.

Ako kombinovať farby

Čierna vyzerá dobre s krikľavo ružovou, broskyňovou, citrónovou alebo so svetlo modrou. Béžové tóny sa znesú s červenou alebo broskyňovou. Námornícka modrá je elegantná, ak je akcentovaná s červenou alebo ružovou.

Vyhýbať sa farbám je absurdné, veď dokážu i v malých plochách oživiť a rozjasniť, mimo to prinášajú potešenie nielen tým, ktorí ich nosia, ale aj svojmu okoliu.

Zdroj: www.pimkie.fr , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii doplnky.