Kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy

28. októbra 2011, trendy, módne kúsky, móda, evergreeny, trenčkot, malé čierne šaty, pilotky, biele tričko, tričko, rifle, džínsy, jeans

Sponzorovanej odkazy:

Všetci vieme, ako je móda premenlivá. Jednu chvíľu je váš leopardí kabátik in, budúci rok by ste v ňom boli skôr za blázna. A investícia do takéhoto kúsku oblečenia je pre mnohých z nás značne nevýhodná. Našťastie ale existujú veci, ktoré nikdy z módy nevyjdú. Budú vás zdobiť dlhé roky a ich kúpa je teda skvelým rozhodnutím. Poďme si tieto módne evergreeny predstaviť!

Trenčkot

Tento klasický nepremokavý plášť s opaskom by vám v skrini nemal rozhodne chýbať. Nemusí byť práve značky Burberry, len stavte na dobrý materiál tak, aby vám poslúžil nielen na jar, ale aj na jeseň. Najobľúbenejšia je jeho typická béžová farba, ktorá sa skvele hodí na obe spomínané obdobia.

Malé čierne

Keď neviete, aké šaty sa hodia na udalosť, na ktorú sa chystáte, s kľudným srdcom si oblečte malé čierne šaty. Faux pas s nimi totiž neurobíte snáď nikde. Sú perfektnou voľbou na ples, do divadla, na svadbu alebo na firemné akcie. Existujú snáď v tisícich variantách, a tak pristanú naozaj každej žene. Ak ich navyše budete nosiť zakaždým s trochu odlišnými doplnkami a šperkami, získajú úplne nový vzhľad a nikto si nevšimne, že už ste ich na sebe mali už viackrát!

Džínsy

Džínsy sú zrejme natoľko rozšírenou a pohodlnou vecou, že by sme sa bez nich už asi neobišli. Najobľúbenejšia je ich klasická, tmavo modrá varianta, ale stále in sú aj čierne alebo biele džínsy.

Biele tričko alebo košeľa

Tričko v bielej farbe je jedným z najvariabil­nejších kúskov oblečenia na svete. Ozdobte ho šatkou, prehoďte cez neho vestičku, prepášte štýlovým opaskom, oblečte ho pod sako – čokoľvek vás napadne. Hodí sa k sukni, nohaviciam, legínam a hlavne: nikdy nevyjde z módy! Rovnako dobre „funguje“ aj biela košeľa.

Letecké okuliare

Zabrúsime aj do sveta doplnkov, kde sa tiež nachádza pár navždy módnych kúskov. Medzi ne patria aj okuliare pilotky, ktoré sa prezývajú aj aviatorky či letecké okuliare. Najviac sa nosia v čiernej, hnedej alebo striebornej variante a ich výhodou je aj to, že sú unisexové.

Zdroje: www.net-a-porter.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.