Lindex: Všetko o Pink Collection (Ružová kolekcia) s Narcisom Rodriguezom

Lindex: Všetko o Pink Collection (Ružová kolekcia) s Narcisom Rodriguezom

20. októbra 2010, Pink Collection Narciso Rodriguez, Lindex, Carmen Kass

Sponzorovanej odkazy:

Dňa 1. októbra spustí Lindex kolekciu Pink Collection v spolupráci s americkým návrhárom Narcisom Rodriguezom. Na stránke www.lindexpinkcollection.com sú k dispozícii prvé fotografie kolekcie a všetok materiál, ktorý sa Pink Collection týka.

Lindex počas jesene spolupracuje s americkým návrhárom Narcisom Rodriguezom a ukážky kolekcie sú už teraz k dispozícii na novej webovej stránke www.lindexpinkcollection.com. Tvárou projektu Pink Collection je estónska supermodelka Carmen Kass.

"Náš záujem o spoluprácu s Narcisom Rodriguezom bol nesmierny. Narciso je svetovo známy návrhár, okrem iného trojnásobný víťaz prestížneho ocenenia Council of Fashion Designers of Amerika, a teší sa veľkej obľube medzi americkými celebritami. Je skvelé, že teraz navrhuje Pink Collection pre Lindex a preto sa snažíme, aby bolo jednoduché nájsť všetky informácie a fotografie na špeciálnej webovej stránke, "hovorí Anna Lindblad, manažérka vzťahov s tlačou spoločnosti Lindex.

Pink Collection má za cieľ podporu boja proti rakovine prsníka, a preto 10 percent z ceny predaného tovaru poputuje na fond kampane Ružová stuha. Kolekcia vstúpi na trh 1. októbra 2010 vo všetkých predajniach vo Švédsku, Nórsku, Fínsku a aj vo vybraných obchodoch Lindex v iných krajinách. V Českej republike dostane získané finančné prostriedky Centrum komplexnej chirurgickej starostlivosti o ženy s onkologickým ochorením prsníka Fakultnej nemocnice Na Bulovce.

Zdroj: http://www.lindexpinkcollection.com/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.