Naozaj pestrá kolekcia Promod jeseň 2011

Naozaj pestrá kolekcia Promod jeseň 2011

14. októbra 2011, Promod oblečenie, trendy jeseň 2011, jesenná kolekcia, Promod, jeseň 2011, pruhy, prúžky, anglická móda, pončo, šály, kockované vzory

Sponzorovanej odkazy:

Značka Promod je v Slovenskej republike už celkom známa, ale pre tých, ktorí o nej ešte nepočuli, tú mám do začiatku stručné informácie. Promod sa špecializuje len na dámske oblečenie a módne doplnky. Okúzľuje svojím francúzskym šarmom už od roku 1975 a od tej doby sa rozšírila do celého sveta. Móda Promod je určená pre všetky moderné ženy, ktoré si potrpia na kvalitné, pohodlné a nápadité oblečenie. Ak by ste sa pre Promod rozhodli, ich módne kúsky môžete nakúpiť v Bratislave, Trenčíne a Košiciach alebo priamo cez internet.

Kolekcia Promod jeseň 2011

English code

jesennej kolekcii sa Promod zameral okrem iného na anglickú módu. Toto rozhodnutie sa veľmi cení, pretože anglická móda mi pripadá na jeseň ako stvorená. V Anglicku je všeobecne takmer celý rok veľmi sychravo, a teda je na to jej móda pripravená. Jedná sa tu o klasické a elegantné kúsky oblečenia, akými sú hodvábne blúzky, krátko strihané kabátiky a kockované vzory. Toto tradičné oblečenie sa ladí s extravagantnými kúskami. Medzi ne môžeme zaradiť šály pokryté perím alebo výstredne tvarované kabelky. Túto kombináciu si určite zamilujete.

Živé 60.roky

60. roky sú v kurze a Promod tiež nezameškal a zladil do nich časť svojej jesennej kolekcie 2011. A 60.roky to sú hlavne farby, geometrické vzory a rovné strihy. Toto všetko obsahuje Promod kolekcia. Výrazne sa potom zamerali na oranžovú farbu, ktorá je jedna z hlavných farieb jesene. Do oranžovej Promod ladí jesenné kabáty, svetre aj sukne. Ruka v ruke ide s oranžovou tiež ďalej sivá, hnedá, čierna a červená. Toto spojenie pôsobí fantasticky! Módu šesťdesiatych nesmiete ladiť veľmi zbrklo. Promod vám ponúka aj vhodné doplnky, akými sú klasické náramky, jednoduché balerínky a šálky.

Všade pruhy a prúžky!

Pre jesennú kolekciu si Promod vybral aj všemožné pruhy a prúžky. Pruhy z ľava doprava, sprava doľava, zhora dolu a zdola nahor. Však to poznáte. Pruhy sú na svetroch, blúzkach a blúzkach, šáloch a pončách. Ladia všetkými farbami jesene a sú rôznorodo široké a dlhé. Ak neveríte, ako sa dá s prúžkami vyhrať, okuknite si kolekciu Promod na tohtoročnú jeseň. Určite budete milo prekvapené.

Zdroje: www.promod.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a značky a značkové oblečenie.