H&M By Night - Krásne večerné šaty, ktoré rozžiaria vašu jeseň

H&M By Night - Krásne večerné šaty, ktoré rozžiaria vašu jeseň

18. októbra 2011, H & M, H & M jeseň, H & M šaty, večerné šaty, party šaty, spoločenské šaty

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročná jeseň je zatiaľ mimoriadne teplá a krásna a my si tak stále môžeme dovoliť nosiť sukne a otvorené topánky a užívať si slniečka. Večery už sú však trochu chladnejšie, ale určite sa nevzdáme štýlového looku ani vtedy a zvlášť ak nás čaká nejaká dôležitá udalosť, na ktorú sa treba trochu vyparádiť. Party sezóna sa blíži a naša obľúbená značka H&M ju vidí v čiernych, zlatých a ostro fuchsiových tónoch, nezabudla ani na stále trendy zvieracej potlače.

Kolekcie H&M By Night

H&M nás svojou novou kolekciou večerných šiat nazvanou By Night, vyzýva k tomu, aby sme sa na jeseň ligotali! A teda šaty sú plné trblietavých detailov, flitrov a aplikácií, ktoré vás nechajú zažiariť. Zvlášť potom šaty vo fuchsiovej či ostro ružovej z vás urobia hviezdu večera kdekoľvek, keď k nim navyše ešte obujete krásne lodičky v kontrastnej farbe a všetko dovŕšite výraznými, ale nie prehnanými doplnkami, ako náušnice, náhrdelník či lístoček, váš look bude dokonalý. Doplnky potom môžete farebne nakombinovať presne tak, ako si prajete, pretože ladia perfektne so šatami, okrem už spomínaných farieb, dominuje v doplnkoch zlatá, ktorá sa vyníma perfektne na náramkoch a náhrdelníkoch, či len v podobe zlatého detailu na čiernej koženej listovej kabelke.

Trblietanie a lesk šatám dodáva aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Jedná sa o satén a ďalšie jemné, hebké a lesklé materiály. Čierne šaty sú ozdobené jemnou čipkou, ktorá im dodáva dramatický look a nádych zmyselnosti. Krajkové zdobenie majú aj šaty s leoparďou potlačou, avšak na prvý pohľad by ste si ju ani nevšimli. Ukrýva sa totiž vzadu na šatách v podobe spojovacieho dielu. Odhalený chrbát a zmyselná čierna krajka, to je naozaj veľmi sexy kombinácia.

Ešte som síce nemala možnosť vidieť kúsky z H&M By Night naživo, ale verím, že aj tak budú vyzerať krásne a že splnia svoj ​​účel, a to rozžiariť a dodať trblietanie zachmúrenej a šedivej jeseni, ktorá nás čaká.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.