Spodná bielizeň Lisca splní všetky vaše priania

Spodná bielizeň Lisca splní všetky vaše priania

11. októbra 2011, Spodná bielizeň Lisca, Lisca, spodná bielizeň, dámske spodné prádlo, sexy spodná bielizeň, sťahovacie spodné prádlo, push-up podprsenka

Spoločnosť Lisca, ktorá sa špecializuje na spodnú bielizeň, je na trhu už 56 rokov a za tú dobu získala charakteristickú tvár a veľmi cenené erudícia. Firma pritom začínala v roku 1955 ako malá remeselná dielňa zaoberajúca sa opravou pančúch a odevných gombíkov. Neskôr sa firma špecializovala na spodnú bielizeň a dosiahla nebývalého rozmachu. Dnes tak ponúka krásne a kvalitné spodné prádlo, ktoré si obľúbilo bezpočet žien po celej Európe. Úspech firmy Lisca tkvie v pozornosti, ktorú venuje výrobe a spracovaní svojich produktov a svojimi novinkami vychádza v ústrety želaniam svojich zákazníčok a ponúka tak kvalitnú spodnú bielizeň, ktorá skvele sedí na tele a uspokojuje tak potrebu žien vyzerať krásne, atraktívne a sebaisto. Na tohtoročnú jeseň a zimu si pre nás, dámy, spoločnosť Lisca pripravila kolekciu, ktorú rozdelila hneď do niekoľkých línií, a to Fashion, Selection a Cheeky by Lisca.

Lisca FASHION jeseň / Zima 2011

Línia Fashion je romantická a uhrančivá zároveň a zdôrazňuje tak ženskú eleganciu a zmyselnosť. Kolekcii dominujú vzory ruží, ktoré sa snúbia s barokovým vyšívaním. Elegantný a zmyselný look umocňujú zvolené farebné tóny a odtiene, medzi ktorými dominujú piesčité tóny, temné vínové odtiene, smaragdovo zelené čipky alebo karamelové pleteniny. Tým všetkým sa vyznačujú kolekcie Lisca Fashion, ktoré zdôrazňuje ženskú eleganciu.

SELECTION: priehľadné, priehľadné, priehľadné

Spodná bielizeň z kolekcie Lisca Selection je pre sezónu jeseň / zima 2011 navrhnutá zmyselne a futuristicky. Ako hviezdna obloha, pôsobia dráždivé trblietky na čiernom šifóne, ktorý jemne zahaľuje červenú – farbu lásky. Priesvitná čerň alebo orientálna modrá sa vlnia v nepravidelných elipsách. Kontrastne pôsobia štylizované zvieracie potlače na priehľadnej sieťovine. Zvodná transparentnosť, zmyselné vyšívanie, kov, trblietky a kryštály Swarovski sú detaily, vďaka ktorým táto kolekcia premení každú femme fatale vo hviezdu večera.

Cheeky BY Lisca: Romantická rebelka

Ako už napovedá názov línie, Cheeky by Lisca je drzá a koketná, tak trochu rebelka ale s romantickým srdcom a dušou. Všedný minimalizmus premenený v hladké línie je všestranne praktický a rovnako tak zvodný. Vďaka tomu je variabilný s ostatnými časťami odevu. Fantasy kvetinové vzory navodzujú spomienky na jarné romance, zatiaľ čo priesvitné pruhy odhaľujú štýl modernej módnej nadšenkyne. Tohtoročná zima môže byť s Cheeky by Lisca aj zasnená a zvodná. Mäkké volániky a krehké lístky fuchsie zdobia koketnú spodnú bielizeň. Vyberte si z farieb čiernej alebo bielej na všedné nosenie, alebo sa potešte tmavou modrozelenou či fuchsiovo ružovou.

Tvarujúca línia Korina – tvarovanie vašej postavy nebolo nikdy jednoduchšie

WOW push-up podprsenka Lisca – pre dvojitý push-up efekt

Už som sa zmienila o tom, že Lisca vychádza v ústrety požiadavkám svojich zákazníčok a usiluje o to, aby sa v spodnom prádle cítili čo najlepšie, preto tiež navrhuje línie, ktoré pomáhajú vytvarovať do požadovaných tvarov to, čo si práve želáme.

Pre plný a dokonalý dekolt Lisca ponúka revolučnú Wow push-up podprsenku. Experti značky Lisca vyvinuli nový tvar košíčkov, ktoré obsahujú špeciálnu podporu v tvare dlane. Tá dvíha prsia a vytvára úžasný push-up efekt pre bezstarostné zvádzanie. WOW push-up podprsenka dvíha prsia hore aj zo strany. Vytvára tak dokonalý výstrih, ktorý je magnetom pre oči každého muža. Navyše ju vďaka hladkým košíkom a telovej farbe môžete nosiť denne aj pod priliehavé blúzky.

Ak ste sa už niekedy stretli s problémom, že ste stáli pred zrkadlom vo svojich obľúbených šatách, ale dojem vám pokazilo pár centimetrov navyše v páse, s tvarujúcou bielizňou z línie Korina by sa vám už podobné situácie nemali stávať. Tvarujúce funkcie elastického úpletu sťahujú vašu postavu presne tam, kde je to najviac potrebné. Vytvárajú tak zvodné krivky ženského tela. Body, nohavičky s vysokým alebo zvýšeným pásom predstavujú skvelé riešenie na rôzne príležitosti. Podprsenky potešia aj tie, ktoré potrebujú spodnú bielizeň vo väčších veľkostiach. Sú k dostaniu až do veľkosti F a G. Hladké prevedenie tvarujúcej línie v najviac použiteľné kapučíno farbe zostane nepostrehnuteľné aj pod tesným oblečením. Polopriehľadnosťou sa zdôraznia ženské krivky a pridá moderný retro nádych tohto funkčného prádla.

Zdroj: www.lisca.com

.

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.