Využite krásnych jesenných dní! / Dámske kabátiky do pása

Využite krásnych jesenných dní! / Dámske kabátiky do pása

12. októbra 2011, kabáty jeseň, jesenné kabáty, dámske kabáty, kabát, kabátiky, kabát do pása, do pása, mango, Promod, Burberry, jeseň 2011, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Nie každému sedia klasické dlhé kabáty a na jeseň často ani nie sú potrebné. V jesenných dňoch vám želanú dávku štýlu, pohodlia, elegancie i tepla rovnako dobre dodajú aj dámske kabátiky do pása. Perfektne vyzerajú v kombinácii s nohavicami alebo sukňami ku kolenám, ale môžete ich pokojne prehodiť aj cez šaty. Obuť k nim môžete napríklad čižmy alebo členkové topánky. Kabátiky do pása majú aj ďalšiu nespornú výhodu. Keďže sú prirodzene kratšie než klasické kabáty, nevyzerajú na nich výrazné farby a vzory tak divoko a môžete sa tak s najrôznejšími odtieňmi, ktoré sú tento rok na jeseň in, poriadne vyhrať. Pre inšpiráciu dnes nakuknete do kolekcií troch obľúbených značiek, ktoré dámske kabátiky do pása ponúkajú!

Farebná elegancia značky Mango

Čo sa týka kabátikov, je značka Mango jednou z najvyhľadáva­nejších značiek. Ich kabáty sú nielen kvalitné, ale aj nadčasové, takže s nimi môžete rátať na niekoľko sezón. Tento rok sa značka Mango chytila ​​výrazného jesenného trendu – farieb, a tak svoje kabáty do pása „obliekla“ nielen do bielej či šedej, ale napríklad ružovej a červenej. Prečo teda nudné a šedé jesenné ulice trochu nerozžiariť a nerozveseliť farbami?

Rezervovaný Promod

Ponuka kabátov značky Promod síce neoplýva výraznými farbami, zato ponúka mnoho zaujímavých štýlov a materiálov. Obliecť si tak môžete napríklad štýlový kabátik z falošného semišu s trendy kožušinou, v ktorom sa nemusíte obávať ani ranných mrazíkov.

Kráľ medzi kabátmi Burberry

Ak je nejaká značka medzi kabátmi známa, potom je to jednoznačne Burberry. Medzi nespočetným množstvom kabátov, ktoré ponúka, sa samozrejme nájde aj niekoľko kabátikov do pása, z ktorých luxus a elegancia priamo sršia. Väčšinou sa jedná o dvojradové kabátiky zdobené kožušinou, obrovským tohtoročným hitom.

Ako asi tušíte, kabátiky do pása budeme musieť pri teplotách klesajúcich pod nulu vymeniť za niečo teplejšie. Preto nezmeškajte svoju šancu a využite krásnych jesenných dní k ich noseniu!

Zdroje: www.shop.mango.com , www.promod.eu , www.net-a-porter.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.