Ako nosiť cardigany? / Cardigany jeseň 2011

Ako nosiť cardigany? / Cardigany jeseň 2011

24. septembra 2011, svetre, dámske svetre, pánske sveter, svetre jeseň 2011, cardigan, pánske cardigany, dámske cardigany, asos

Sponzorovanej odkazy:

Pomaly sa k nám blíži jeseň a my začíname dopĺňať tričká a tielka svetrami a ľahkými bundami. Čo napríklad vyskúšať už v minulom roku veľmi obľúbený cardigan? Neviete ako ho nosiť? Čítajte ďalej a dozviete sa niekoľko typov a mnoho spôsobov, ako nosiť cardigan.

S ubúdajúcou teplotou máme všetci väčšinou pocit, že klesá aj miera elegantného vzhľadu. To sa vám môže stať v roláku alebo v starom vyťahanom svetri, ale nie v štýlovom cardigane.

Vrstvenie

Sveter a obzvlášť cardigan je veľmi vhodným odevom na vrstvenie. Oblečte si upnuté tričko a cez neho dlhší cardigan s opaskom. Veľmi pekne vyzerajú ľahké kvetinové šaty s cardiganom, ktorý odhaľuje prednú časť, a tým aj celé šaty a opasok opäť zvýrazňuje útly pás. Kratší romantický cardigan so zapínaním na gombíky môžete obliecť na elegantnú hodvábnu blúzku alebo tylové šaty. Experimentujte a určite objavíte nový originálny look.

Cardigan a džínsy

Perfektne vyzerajú úzke džínsy, košeľa a dlhý cardigan, k tomu si obujte vysoké topánky alebo balerínky. Nádych minulosti zaistí kratšia pletená vesta a nohavice so širokými nohavicami. Zvýšený pás, ktorý sa dotýka konca vesty, doladí široký opasok so zaujímavou sponou.

Pridajte trendy opasok

Dlhší cardigan je skoro vždy doplnený zaujímavým opaskom, s ktorým môže dostať úplne iný vzhľad. Je to jednoduchý spôsob ako predĺžiť nohy a zvýrazniť osí pás. Ale pozor, záleží na umiestnení, a to by malo byť vysoko, naozaj v mieste pásu.

Zapnutý alebo rozopnutý

Cardigan môžete nosiť zapnutý, napoly rozopnutý alebo úplne rozopnutý. Pre viac ležérny vzhľad ho nechajte rozopnutý, zmyselný vzhľad zaistí napoly rozopnutý cardigan, ktorý vystaví na obdiv váš dekolt a doplnky. Ako dobrá a vzorná školáčka budete pôsobiť v šatách s nadýchanou sukňou a úplne zapnutom cardigan svetri.

Cardigan pre pánov

Cardigan môžete nosiť ku košeli alebo i s jednoduchým tričkom. Ak zatúžite po aristokratickom vzhľade, poobzerajte sa po cardigane so šálovým golierom. Všimnite si tiež, že nielen v dámskych kolekciách sa tento rok objavujú nórske vzory. Cardigan nemusí byť len na gombíky, ale môžete vyskúšať aj športové prevedenie cardiganu so zipsom.

Farby

Čierna, hnedá, biela a béžová sú neutrálne farby, tie tvoria základ. Ak milujete farby, skúste veselé farby, pruhy a ďalšie zaujímavé vzory. Pred tým než si ale nejaký taký extravagantný kúsok zaobstaráte, zamyslite sa, či k nemu máte vhodné doplnky.

Zdroj: www.asos.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.