Spestrite si jeseň! - Pančucháče v jesenných farbách

Spestrite si jeseň! - Pančucháče v jesenných farbách

5. októbra 2011, pančuchy, 60. rokov, maxi svetre, šaty, sukne, jeseň 2011, farby jesene

Sponzorovanej odkazy:

Chcete predviesť svoje nohy i na jeseň, ale studené počasie vám to nechce dovoliť? S pančuchami v jesenných farbách budú vaše nohy v teple a vaše sukne či šaty sa k nim budú perfektne hodiť. Takmer každú jeseň sú v móde iné farby. Farby pestrého lístia a zvyšky zelenej trávy. Na jeseň 2011 si zvoľte hnedočervené, hnedé, béžové, petrolejovo zelené alebo žlté pančuchy.

Nezabudnite na to, že na jeseň nemusíte nosiť pančuchy len k sukni alebo šatám. Pančucháče nemusia byť len na parádu, ale tiež môžu byť aj veľmi praktické. Určite ich oceníte pod látkové nohavice, ako hrejivý doplnok, ktorý je stopercentne účinný. A tu si nemusíte robiť starosti s tým, či sú pančucháče modrej či ružovej farby. Len starostlivo vyberajte, aby boli kvalitné a padli vám.

Ak dáte pančuchám šancu, môžu vám prospieť. Niektoré z nich majú totiž aj zoštíhľujúci efekt. Sú tvarované a zamerané na problémové partie bruška, bokov, stehien a zadočka. Existujú aj tiež takzvané,, zdvíhačky ", ktoré vám perfektne vytvarujú zadné partie.

Farebné bez vzoru

Jeseň hrá všetkými farbami, a preto nimi musia hrať i naše módne kúsky, v ktorých do nej vojdeme. A skvelý módny kúsok pre jeseň sú práve pančucháče. Tiež hrajú všetkými farbami a skvele sa kombinujú. Možno k nim nosiť úplne všetko. Skvele k nim padnú akékoľvek jesenné šatičky či sukne. Vyskúšať môžete aj módne maxi svetre. Ak budete chcieť zaspomínať na 60. roky, k pančuchám si oblečte vzorované puzdrové šaty alebo naberanú dlhú sukňu.

Vzory

Akékoľvek vzory dodajú pančuchám šmrnc. Môžu sa vzorovať napríklad kvetinami, zvieratkami alebo obyčajným vzorovaním alebo prúžkami a kolieskami. Aj keď sú pančuchy vzorované, nezabúdajte na farby. K pančuchám so vzormi zvoľte naopak oblečenie bez vzorov či s rovnakým vzorom. Oblečenie zvoľte rovnaké, ako pri farebných pančuchách, ale kombinujte. Nebojte sa vziať si zelené vzorované pančuchy a béžove šaty.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.