Kolekcia Reserved jeseň 2011

Kolekcia Reserved jeseň 2011

6. októbra 2011, Reserved, kolekcia jeseň m 2011, kolekcia zima 2012

Sponzorovanej odkazy:

Reserved kolekcia jeseň / zima 2011–2012 ponúka niekoľko kľúčových trendov chladnej sezóny. Oblečenie z tejto kolekcie využijete na každodenné nosenie, na neformálne a tiež formálne príležitosti. Vás, čo oblečenie Reserved už poznáte, asi neprekvapí, že v kolekcii nájdete aj oblečenie pre športové aktivity v pohodlných strihoch.

Tvárou značky sa pre túto sezónu stala dvadsaťšesťročná ruská modelka Sasha Pivovarova, ktorá vám teraz predvedie niekoľko zaujímavých modelov z kolekcie Reserved.

70. roky

Na jeseň to bude vyzerať ako by sme sa vrátili o niekoľko desaťročí späť v čase, pretože v uliciach budú k videniu nohavice so širokými nohavicami, takzvané zvonáče, vzdušné rozviate materiály a hlavne syntetické šaty s dlhým rukávom a rolákom.

Kožušina

Kožušinové vesty a kožušinové bundy nesmú chýbať v žiadnej zimnej kolekcii, a preto nechýbajú ani v zimnej kolekcii Reserved. Kožušina skvele dopĺňa kvetinové i etnické šaty, kožené nohavice alebo aj džínsy.

Pletenina

Už minulý rok boli medzi zimnými trendmi škandinávske vzory, ale len málokde boli k zohnaniu. Teraz ale nemusíme behať po obchodoch a môžeme rovno zájsť do obchodu Reserved, napríklad pre sveter s naozaj zimným vzorom a hrejivým golierom. Okrem iného v kolekcii nájdete aj dlhšie svetre s vrkočovým vzorom, ktoré sa dajú vhodne použiť ako minišaty.

Saká

Mysleli ste si, že sú saká príliš elegantné a na bežné nosenie sa nehodia, tak to ste ešte nevideli športové saká z aktuálnej kolekcie Reserved, s džínsami vyzerajú fantasticky a ležérne.

Farby

Všimnite si, že šaty sú veľmi farebné, a presne to my chceme. V zime nás obklopujú šedé a smutné farby, preto je potrebné sa rozveseliť farebným oblečením. Tento rok v zime sa budú farebné šaty dopĺňať koženými rukavicami, tak si nezabudnite aspoň jedny zaobstarať.

Doplnky

Kabelku si môžete vybrať buď v jednoduchom prevedení, bez akéhokoľvek zdobenia, v základnej farbe alebo skúste kabelku zdobenú vyšívaním, prackami alebo kožušinou. Ostatné doplnky, ako sú náhrdelníky, náramky alebo prstienky sú v rozprávkovo romantickom štýle.

ag-2.jpg „alt =“ Kolekcia Reserved jeseň 2011 (http://www.luxurymag.cz) "/>

Kľúčové prvky

Tvíd, menčester, pletenina, koža, kožušina, semiš vintage, lakťové záplaty, jednoduché čižmy pod kolená, členkové topánky a klasické farby: ťavia, béžová a tmavosivá.

Zdroj: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.