Trendy doplnky na jeseň 2011!

Trendy doplnky na jeseň 2011!

3. októbra 2011, náramky, prstene, opasky, doplnky jeseň 2011, jeseň, doplnky, topánky, kabelky, šperky, klobúky, náušnice, retiazky

Sponzorovanej odkazy:

Všetci vieme, že dôležitosť doplnkov neradno podceňovať. Nielenže dotvárajú celý outfit, ale robia ho originálnym a zaujímavým. Väčšinou práve doplnky priťahujú najväčšiu pozornosť, a preto by sme ich mali voliť a vyberať starostlivo. Dnes sa pozrieme, aké doplnky budú tou správnou voľbou pre jeseň 2011!

Začneme pre ženy snáď najdôležitejším doplnkom – teda kabelkou. Na jeseň 2011 sa ponúka niekoľko hlavných tendencií. Prím hrajú kabelky s motívom hadej kože. In sú stále aj ostatné zvieracie vzory, ale had jeseni vládne. Novinkou sú kabelky skladajúce sa z dvoch farieb – perfektne vyzerá kombinácia nude a čiernej, alebo kombinácia dvoch odtieňov hnedej. Tieto farby sú ale trendy aj samostatne, pre úplnosť môžeme pridať tmavo zelenú či burgundskú. Čo sa týka veľkosti, je celkom jedno, či zvolíte veľko tašku, či malé psaníčko.

Ďalším nevyhnutným doplnkom sú samozrejme topánky. Aké by vám nemali v botníku na jeseň chýbať? Rozhodne tie z kože! Či už zvolíte jej klasickú variantu, lesklú, či tú s už spomínaným motívom hadej kože, bude váš krok do jesene štýlový. Na slávnostnejšie príležitosti alebo pre elegantný look skvele poslúži trend pokračujúci z vlaňajška – semiš. Z jari a leta s nami zase idú ďalej platformy s klinmi. Novým hitom sú topánky so šnurovaním alebo prackami, platí tu čím viac, tým lepšie! Pri výbere ale vždy myslite na to, akého rázu je jesenné počasie. Dážď a blato nejdú s niektorými materiálmi príliš dobre dohromady.

Nepoznám ženu, ktorá by sa nerada zdobila šperkami a bižutériou. A možno preto vás budú zaujímať najnovšie trendy z tejto oblasti. Tento rok hrajú dôležitú úlohu zlaté, bronzové a medené šperky, striebro sa možno trochu prekvapivo dostalo do pozadia. Ďalej sú in klasické jesenné farby – červená, odtiene hnedej, ale tiež šedá a béžová. Klasické jednofarebné tričko či svetrík vám oživia veľké náhrdelníky, tohtoročný hit. Výrazné sú aj jesenné náramky, môžu byť zdobené najrôznejšími kamienkami a podobne. K odhaleným ramenám zase perfektne vyzerajú dlhé náušnice, retiazkové, či pierkové. Čo sa týka prsteňov, letia zvieratkovské motívy – malej sovy, lastovičky, ale napríklad aj líšky!

Čím ešte váš outfit oživiť? Ponúkajú sa napríklad vlnité klobúky v neutrálnych odtieňoch, najrôznejšie šatky a šály s kvetinovým, zvieracím či trochu mystickým motívom, farebné opasky, či chic kožušinové goliere, ktoré zahrejú a vyzerajú neuveriteľne štýlovo.

hoto/doplnky2.jpg „alt =“ Trendy doplnky na jeseň 2011! (Http://www.lu­xurymag.cz) "/>

Zdroje: www.asos.com , www.net-a-porter.com , www.hm.com , www.polyvore.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky, šperky a hodinky a topánky, obuv.