Pánske mikiny jeseň 2011

Pánske mikiny jeseň 2011

28. septembra 2011, pánska mikina, street, šport, Nike, Adidas, DC, Horsefeathers, jeseň 2011, mikina na zips, mikina cez hlavu

Sponzorovanej odkazy:

Pánska mikina je veľmi ležérny druh odevu, a preto ju muži veľmi ocenia. Je ľahká, dá sa nosiť celý deň a skvele vyzerá. Vyberať môžete zo všetkých mikín svojich obľúbených športových i módnych značiek. Strih a farbu zvoľte aj podľa seba. Dvere sú otvorené. Poprední výrobcovia kvalitných mikín sa vo svojich jesenných kolekciách naozaj predviedli.

Nike

Známa športová a street značka Nike je známa svojím kvalitným tovarom. A rovnako tak, je tomu aj pri jej mikinách. Značka veľmi dobre pozná povahu muža, a preto svoje mikiny navrhla vo zmyselných pánskych farbách. Na mikiny nezabudla potlačiť svoje jedinečné logo. Niekedy zdobí celý predok či zadok mikiny a niekedy zase zaujíma len malé miesto na ľavej alebo pravej prednej strane. Nike má široký výber street mikín na zapínanie, cez hlavu, s kapucňou aj s klokaním vreckom.

adidas

Značka adidas je Nike v bledomodrom, a preto u nich nájdeme mnoho spoločných znakov. Vyrábajú ako oblečenie pre športovanie, aj pre voľný čas. Na svojich modeloch sa tiež snažia predovšetkým zaujať svojím logom a svojim zákazníkom zostávajú verní. Aj keď bola značka adidas založená o viac ako pätnásť rokov skôr ako Nike, dnes sú obe, dá sa povedať, rovnako známe a populárne. Nelíšia sa v strihu ani v cene, je teda zase len na vás, ktorej zo značiek dáte prednosť.

Horsefeathers

Značka s dosť neslušnými názvom si dala na svojej kolekcii mikín jeseň/zima 2011 veľmi záležať. Ako vždy si pohráva s pestrými farbami a srší nápadmi. Vyžíva sa v kontrastoch farieb a kombinuje modrú s čiernou, červenú s bielou, zelenú s modrou alebo čiernou či žltou. Každá mikina Horsefeathers svieti nejakou pestrou farbou. Logo značky na svojich mikinách jeseň/zima 2011 umiestnila tradične cez celý predok. Avšak nájdu sa tu aj mikiny, ktoré zdobí logo značky pozdĺž zapínania, či sa rozťahuje cez celý hrudník. V kolekcii Horsefeathers vás ale prekvapia aj netradičné mikiny na gombíky, ktoré vyzerajú veľmi lákavo.

DC

Značka DC sa zameriava predovšetkým na výrobu topánok, to ale neznamená, že výrobu mikín zanedbáva. DC sa špecializuje na oblečenie a obuv pre skateboarding, snowboarding, BMX, motocross, rally a surfing. DC výrobky sú veľmi kvalitné a to preto, aby odolali neustálemu noseniu pri týchto náročných extrémnych športoch. Nedá sa povedať či v DC kolekcii jeseň/zima 2011 prevažujú ležérne mikiny cez hlavu či obľúbené mikiny na zips. Vo farbách prevažuje čierna a módne šedá. Pestrých farieb sa nedočkáte, len vyblednutej červenej, zelenej a modrej. Aj napriek tomu vyzerajú mikiny skvele a ak sa vám nepáčili predtým, obľúbite si ich určite teraz.

Zdroje: www.adidas-shop.cz www.coreshop.cz www.queens.cz iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.