69Slam kolekcia jeseň/zima 2011: Čo spája Afriku, pandu a Santu?

69Slam kolekcia jeseň/zima 2011: Čo spája Afriku, pandu a Santu?

20. septembra 2011, spodné prádlo, 69Slam, nočná košieľka, push-up top, boxerky, nohavičky, dámske prádlo

Sponzorovanej odkazy:

Originálne spodné prádlo, ktorému nechýba štýl, to je 69Slam. A pretože nová kolekcia tejto značky práve dorazila do obchodov, iste mi dáte za pravdu, že je najvyšší čas, aby sme ju predstavili so všetkou parádou. 69Slam jesenná/zimná kolekcia 2011 je totiž opäť tým najlepším, čo je na slovenskom trhu k dostaniu, ak si potrpíte na extravagantnú a unikátnu spodnú bielizeň.

69Slam vznikla v roku 2003 a viaže sa k tomu pomerne zaujímavý príbeh, ktorý všeličo osvetlí z filozofie tejto značky. Založila ju partička nadšených surfistov, ktorí na Bali v desivo vysokých vodách spoznali, čo to znamená riskovať. A keď už riskovať, tak nech to nejako vyzerá. Z toho dôvodu je spodná bielizeň 69Slam nielen veľmi kvalitná, ale aj dobre vyzerá. Pokiaľ ide o materiál aktuálnej kolekcie, úplne dostáva svojej reputácie. Na výber sú tri varianty, a síce mäkučká bavlna doplnená o päť percent lycry, luxusné mikrovlákno zaručujúce pohodlie ako pri každodennom nosení, tak pri zimných športoch a v neposlednom rade ekologický rad bambusového negližé pre dievčatá.

69Slam: Africká panda sa teší na ekologické Vianoce

Trochu ťažšie predstaviteľný nadpis, ale v prípade 69Slam nemožno prísť s ničím náležitejším. Neveríte? Tak vedzte, že v ňom nájdete štyri kľúčové prvky jesennej/zimnej kolekcie spodnej bielizne 69Slam. Hovoríme o štyroch pozoruhodných radoch, ktorými sú: African Funk, Panda, Ecology a X-Mas. Ak ste dostatočne trúfalí, rozhodne si vyberiete.

Africký funk je určený milovníkom divočiny a určite nabije energiou každého majiteľa. Dámsky komplet pozostávajúci zo slušivého topu s tenkými ramienkami a nohavičkami s pružnou gumou v páse nepochybne zaujme všetky dobrodružné dámy. Pre divochov sú potom pripravené štýlové boxerky. Panda je zviera výsostne chránené, ale tu môžete zostať v pokoji. Roztomilá a trochu šialená, taká je aj táto kolekcia. Tanga aj nočné košele pre dámy, boxerky pre pánov, ako to má byť. Zelená kolekcia ide ruka v ruke so súčasnými trendmi a vyjadrujú ju napríklad boxerky so zodpovedajúcim prírodným dizajnom, rovnako tak tropická palma alebo dámske boxerky s push-up topom. A pretože Vianoce už nie sú tak ďaleko, ideálny darček ponúkajú rozverné pánske boxerky.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.