Kolekcia New Yorker jeseň 2011

Kolekcia New Yorker jeseň 2011

2. septembra 2011, New Yorker oblečenie, New Yorker, jeseň 2011, jesennej kolekcie New Yorker

Sponzorovanej odkazy:

Zaujíma vás, čo si pre vás tento rok pripravila značka New Yorker? Čo iné ako najhorúcejšie trendy sezóny.

Škandinávsky vzor

Tohtoročná kolekcia New Yorker je plná škandinávskych vzorov, ktoré sa neobjavujú len na svetroch, ale dokonca aj na pletených sukniach. Nechýbajú ani pohodlné pončá s nórskym vzorom, strapcami a brmbolcami. Ak ste sa doteraz ponču vyhýbali kvôli jeho obliekaniu a vyzliekaniu, možno, že si vás tentoraz získa, pretože má zapínanie na gombíky, a preto sa nemusíte báť, že si poničíte svoj účes. Máte už pletený sveter, pletené šaty, pletenú čiapku a topánky, ale stále vám pripadá, že je tej pleteniny málo? Potom nezostáva nič iné ako si zaobstarať pletenú tašku a ako inak než s nórskym vzorom.

Koža a kožušina

Nie je nič prirodzenejšie ako spojenie kože a kožušiny, preto hľadajte túto dvojicu na baranici, veste, topánkach a kabelkách. Do tretice k nim potom neodmysliteľne patrí kvetinový vzor, ​​a to najlepšie na tunikách alebo ľahkých šatách.

Pretože sme si letecké a kožené bundy s nápletmi veľmi obľúbili, zostali s nami i v chladnom období jeseň/zima 2011. Len pre pripomenutie, letecké bundy kombinujte s čipkou a priehľadnými šatami a kožené bundy doplňte zaujímavou šatkou.

Pretože koža skvele izoluje a zahreje, nájdete v tohtoročnej jesennej kolekcii tiež kožené nohavice. Premýšľate čo si ku koženým nohaviciam obliecť? Jednoducho si k nim oblečte pletený sveter, a pretože sú tento rok trendy 70.roky, mal by mať kimonové rukávy. Iste ste si tiež všimli, že sú kožené nohavice veľmi úzke, tak si tiež nezabudnite obuť topánky na veľmi vysokom podpätku, aby sa tak zúžili a predĺžili lýtka.

Zvieracie vzory

Divoké zvieracie vzory sa s nami v tejto sezóne trochu lúčia, preto sa do tohto vzoru nemusíte obliekať od hlavy až po päty, ale bude vám napríklad stačiť len kožušinová bunda s hrejivým kožúškom aj zvnútra.

Život na farme

Spomínate si na topánky „farmárky“? Tak tie sú zase v kurze. Veľmi pekne sa vynímajú so svetrom so škandinávskym vzorom alebo cardiganenom, ktorý má na lakťoch záplaty z iného materiálu.

Zdroj: www.newyorker.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.