Návrat tenisovej klasiky Nike Racquet

Návrat tenisovej klasiky Nike Racquet

3. septembra 2011, Nike, Nike Racquet, topánky Nike, športové topánky Nike, športové topánky, topánky Nike dámske

Sponzorovanej odkazy:

Móda je umeleckým odvetvím, ktoré sa necháva inšpirovať takmer hocičím a ani šport nie je samozrejme výnimkou. Naopak, už niekoľkokrát bolo dokázané, že tým, čo bolo vymyslené hlavne pre pohodlie športovcov, nepohrdli ani obyčajní ľudia, ktorí si zašportujú len tak pre zábavu. Asi najslávnejším kusom športového oblečenia je polo tričko, ktoré bolo pôvodne určené tenistom. A do tenisového sveta patrí aj klasika z dnešného článku Nike Racquet.

Tenis bol odjakživa športom elity a nie je teda divu, že svoje meno s ním chcela spojiť nejedna módna značka. Reč už bola o slávnom polo tričku, ktorého tvorcom je René Lacoste, tenisový šampión a zakladateľ úspešnej značky, ktorá nesie jeho meno. Nike, je síce ďaleko mladšiou značkou ako Lacoste, ale so svetom tenisu má tiež veľa spoločného.

Klasické tenisové topánky Nike Racquet sa začali vyrábať v 70.rokoch a tento rok zažívajú veľký comeback. Na tenisových ihriskách ich však nehľadajte. Nike Racquet si razia cestu po uliciach mesta k ženám, ktoré žijú aktívne a ocenia pohodlné a štýlové topánky. Atraktívny tvar topánky Nike Racquet bol vytvorený s ohľadom na tvar ženskej nohy a materiály boli vybrané s dôrazom na pohodlie, ktoré moderná žena, ktorá je neustále v pohybe, vyžaduje.

**Topánky Nike Racquet kúpite na www.ikonikstore.cz **.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.