V akých farbách bude oblečená jeseň 2011? / Trendy farby jeseň 2011

V akých farbách bude oblečená jeseň 2011? / Trendy farby jeseň 2011

6. septembra 2011, trendy farby, jeseň 2011, jeseň / zima 2011, farby jesene, čierna, biela

Sponzorovanej odkazy:

Kým tohtoročná jar ale i leto sa nieslo v znamení výrazných až neónových farieb, jeseň bude, ako už to tak býva, rezervovanejšia a umiernenejšia. To jej ale nič neuberá na kráse a štýlovosti, naopak sú menej pestré odtiene elegantnejšie a tiež viac sexy. Do akých farieb teda návrhári tohtoročnú jeseň 2011 obliekli?

Farby spadnutého lístia

Príroda je jednou z hlavných inšpirácií mnohých umelcov, módnych návrhárov nevynímajúc. A preto hrajú v jesenných kolekciách veľkú úlohu farby ako okrovo žltá a horčicová, červenohnedá alebo tmavo oranžová. Tieto farby budú skvelé na vašom kabátiku, sukni či doplnkoch.

Nevyhnutné a chic neutrálne farby

Čierna, šedá a biela patria medzi farby, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Univerzálne, skvele kombinovateľné, štýlové a stále in. Jednoducho povedané s nimi nič nepokazíte. Ak máte pocit, že v týchto odtieňoch pripomínate šedú myš, stačí oživiť outfit výraznejším doplnkom. Rozhodnúť, ktorá z týchto farieb tento rok frčí najviac, nie je jednoduché. Čierna je klasika, šedá vo všetkých svojich odtieňoch tiež, ale pravdou je, že snehovo bielu si tento rok návrhári obľúbili viac než kedykoľvek predtým.

Polnočná modrá

Tmavo modrá farba v sebe nesie dávku tajomna, zvodnosti a elegancie a obzvlášť skvele vyzerá na kabátikoch a večerných šatách.

„Nahé odtiene“

Farba nude, niekedy tiež nazývaná ako nahá, sa stala obrovským hitom jari a leta a prechádza aj do tohtoročného chladnejšieho obdobia. Z minulej sezóny jeseň/zima s nami zostáva aj odtieň ťavej srsti, ktorý sa ujal predovšetkým na kabátikoch. Smelo sa môžete obliecť aj do klasickej béžovej, ktorá sa tiež skvele hodí pre kombináciu s ostatnými farbami.

Petrolejový hit

Malým príjemným prekvapením bola v mnohých kolekciách petrolejovo modrá (alebo zelená). Kožuchy, sukne, večerné šaty – tomu všetkému petrolejová pristane.

Zdroje: www.asos.com , www.net-a-porter.com , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.