Diáre Filofax - novinky roku 2011

Diáre Filofax - novinky roku 2011

12. septembra 2011, diáre Filofax, diáre 2011, diáre 2012, Filofax

Sponzorovanej odkazy:

Tip na nákup: "Diáre Filofax 2011 už od 30 eur. ":[http://www.luxusni-pera.cz/ref/amedio.html]

Svet sa neustále zmenšuje, všetko sa zrýchľuje a času neostáva nazvyš. Človek musí denne vybaviť veľa vecí a niekedy je nad ľudské sily, si všetko zapamätať. Našťastie však máme malého pomocníka, ktorý si všetky naše pochôdzky a úlohy pamätá za nás. Áno, hovorím o diári, bez ktorého si dnes väčšina z nás už len ťažko dokáže predstaviť svoj život. Ozajstnou legendou medzi diármi je značka Filofax, ktorá ponúka svoje diáre už viac ako 90 rokov.

Značka Filofax pochádza z Anglicka a už od roku 1921 vyrába luxusné krúžkové diáre a ich príslušenstvo. Za celú tú dobu si získal už mnoho priaznivcov, ktorí oceňujú jeho praktickosť, prehľadnosť, využiteľnosť a nadčasový vzhľad. Úspech Filofax diárov je natoľko veľký, že slovo „Filofax“ je v Oxfordsko- anglickom slovníku uvedené ako synonymum slova „diár“. Dnes si diáre Filofax môžeme kúpiť už v 40 krajinách sve­ta.

Každý rok prichádza Filofax s novými kolekciami diárov, a to vo veľkostiach A4, A5, ďalej potom značka ponúka diáre osobné, vreckové, mini a úzke, či aj slimline diáre. Tieto kolekcie tiež zahŕňajú i portfólia, peňaženky, kabelky, tašky, puzdrá na vizitky. Všetko tak môžete mať v rovnakej farbe a prevedení, a to samozrejme v tej najlepšej kvalite. Tento rok značka Filofax predstavila nové modely Apex, Holrbon a Enigma.

Diáre Apex upútajú veselým dizajnom. Dosky diára sú prešité kontrastnou niťou a doplnené asymetrickou elastickou gumičkou na zatváranie.

.

Diáre Holborn sú voľbou pre naozajstných fajnšmekrov. Jedná sa totiž o luxus medzi diármi. Dosky sú vyrobené z extra jemnej bizónej kože. Jeho vlastníci iste ocenia aj množstvo praktických kapsičiek vo vnútri. Dostať ho môžete v elegantnom čiernom a hnedom prevedení.

Zvieracia potlač je už nejakú tú dobu in a všimli si toho aj dizajnéri diárov Filofax. Diáre Enigma sú totiž spojením luxusnej kože a hadej potlače.

Diáre Filofax môžete pohodlne nakúpiť na stránkach http://www.luxusni-pera.cz/ … are-Filofax / .

Zdroje: www.luxusni-pera.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.